İnstagram’da fotoğraf ve videoları toplu indirin

0
648

Sizler için instagram fotoğraf ve videoları tek bir tıklamayla indirmek için yardımcı olan çok kullanışlı bir yazılımı önünüze getiriyorum. Site içerisinde böyle bir yazılım tanıtmıştım. Bu yazılım hem video hem videoları indirme özelliği yanında en kullanışlı araç olarak gösteriliyor. Tabi bu alanda böylesi araçlar instagram için kalite ve çokluk açısından biraz sınırlı sayıda diyebilirim.

Birden fazla Instagram hesabı eklemek mümkündür. Fotoğraf ve videoları indirmek için seçebilir veya tek bir tıklamayla toplu olarak indirebilme özelliği var. Bu özellikleri, birçok araç ile karşılaştırıldığında iyi bir benzersiz yazılım olarak göze çarpıyor. Site içerisinde farklı sosyal ağlar için indirme yazılımları bulunmaktadır.İnstagram'da fotograf ve videoları toplu indirin

http://www.socialdownloader.com/photo-and-video-downloader-for-instagram.htm

Benzer Yazılımlar:

http://www.4kdownload.com/products/product-stogram

http://www.majorshare.com/instagram-downloader

Torchbrowser ile İnsatagram videolarını indirin:

İnstagram videolarını ve resimlerini indirmek için bir çok yöntem uygulama her geçen gün artmaktadır. Bu sene içinde instagram videoları ve resimleri indirmek için bir elin parmağını geçmeyecek kadar ip ucu bilgisi verdim.

İşte bunlardan bir tanesi olan tourch tarayıcı yani internette sörf, gezinti programıdır. Firefox,chrome, explorer benzeri bir programdır. Tarayıcı ile instagram videolarını indirme yöntemini sanırım ilk kez paylaşıyorum. Diğer tarayıcı programları ile videolarda inmektedir. Fakat tourch tarayıcı için video eklentisi kurmadan direk tarayıcı ile gelmesi daha da cazib hale getirmektedir.

Tourch tarayıcıyı sisteminize kurduğunuzda otomatik olarak tourch tarayıcı içinde gelen video indireme uygulaması gelir. Ekranın en üst sağ kısmında mavi simgeli kendini bellieder. İnstagram videosunu oynattığınızda simge harekete geçer. Mavi ok şeklindeki simgeye tıklayınca instagram videoları sisteminize mp4 formatında inmektedir.

Bu sayfadan indirebilirsiniz.

http://www.torchbrowser.com

Dilerseniz save o gram programı ile hem instagram videolarını ve resimlerini indirebilirsiniz.

http://save-o-gram.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here