İnstagram’da Fotoğraf ve Videoları Toplu İndirin

Sizler için İnstagram fotoğraf ve videoları tek bir tıklamayla indirmek için yardımcı olan çok kullanışlı bir yazılımı önünüze getiriyorum. Site içerisinde böyle bir yazılım tanıtmıştım. Bu yazılım hem video hem videoları indirme özelliği yanında en kullanışlı araç olarak gösteriliyor. Tabi bu alanda böylesi araçlar İnstagram için kalite ve çokluk açısından biraz sınırlı sayıda diyebilirim.

Benzer Yazılımlar:

http://www.4kdownload.com/products/product-stogram

http://www.majorshare.com/instagram-downloader

Torchbrowser ile İnsatagram videolarını indirin

İnstagram videolarını ve resimlerini indirmek için bir çok yöntem uygulama her geçen gün artmaktadır. Bu sene içinde İnstagram videoları ve resimleri indirmek için bir elin parmağını geçmeyecek kadar ip ucu bilgisi verdim.

İşte bunlardan bir tanesi olan Tourch tarayıcı yani İnternet’te sörf, gezinti programıdır. Firefox, Chrome, Explorer benzeri bir programdır. Tarayıcı ile İnstagram videolarını indirme yöntemini sanırım ilk kez paylaşıyorum. Diğer tarayıcı programları ile videolarda inmektedir. Fakat Tourch tarayıcı için video eklentisi kurmadan direk tarayıcı ile gelmesi daha da cazip hale getirmektedir.

Tourch tarayıcıyı sisteminize kurduğunuzda otomatik olarak Tourch tarayıcı içinde gelen video indireme uygulaması gelir. Ekranın en üst sağ kısmında mavi simgeli kendini belli eder. İnstagram videosunu oynattığınızda simge harekete geçer. Mavi ok şeklindeki simgeye tıklayınca instagram videoları sisteminize MP4 formatın da inmektedir.

Bu sayfadan indirebilirsiniz.

http://www.torchbrowser.com

Dilerseniz save o gram programı ile hem İnstagram videolarını ve resimlerini indirebilirsiniz.

http://save-o-gram.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir