İnternet explorer 11 windows 8.1 beyaz sayfa sorunu aşalım

0
705

İnternet explorer 11 kullanıcısı iseniz windows 8.1 de çok ilginç bir sorunla karşınıza çıkar. Bu sorun nedir? İnternet explorer 11 windows 8.1 açılmıyor (beyaz sayfa sorunu) internet explorer çalışmaz internete bile giremez beyaz sayfada kalır. Neyse ki, biz sorunu çözdük. Bu sorun başıma geldi ve bu yöntemle çözdüm. Bu işlem için farklı yollar mevcuttur. Sizlerde kendinize ait uygulamaları resimli,yazılı ve videolu paylaşabilirsiniz. Bu işlemi videolu sizlere anlattık. Alttaki linkten video sayfasına ulaşabilirsiniz.

Komut: iexplore.exe -extoff

Not: Komutu verdikten sonra tarayıcınızda arama motorunuzun google (bing,yandex) ne ise sayfanın boş bir yerinde sağ tıklayın kısa yol oluştur yapın.
Masa üstüne google gelir ve sorun kalmaz.

explorer beyaz sayfa

Bazı yada bir eklenti internet explorer başlamasına engelliyor olabilir. Bu işlem başarılı olmazsa bazı eklentilerin neden olduğu anlamına gelir. Bütün eklentilerini devre dışı bırakın ve eklentileri tek tek etkinleştirin.

Bu komutu farklı tarayıcılar komutun başına tarayıcı isimi yazıp sonuna arada boşluk bırakarak -extoff uygulayabilirsiniz.

İnternet explorer 11 windows 8.1 açılmıyor (beyaz sayfa sorunu) düzeltme işlemini video izleme sayfası:

Yada interner explore arka planda açık kaldığı için olabilir. Görev yöneticisi aç. İşlemler sekmesine gel. İşlemler sekmesinde internet explorer bütün işlemlerini görev sonlandır yapın.

Faydası olması dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here