İnternet olmadan Netflix filimlerini izleyin ve indirin

0
564

Artık Netflix, film severlerin akıllı telefonlarında sahip olunması gereken bir uygulama haline geldi. Zorunluluk haline geldi diyebilirim. Netflix sadece büyük bir film kütüphanesi sunmakla kalmaz ve başka hiçbir yerde bulunmayan filmleri bile bulabilir ve izleyebilirsiniz.

Ancak Netflix ile ilgili tek sorun, her yerde size ulaşamayabilecek iyi bir internet erişimi gerektirmesidir. Örneğin, bir uçuşa bindiğinizde, internet ya çok pahalı ya da uygun değil. İnternetin çok pahalı olduğu veya hiçbir internet erişiminin olmadığı yerler için, Netflix, herhangi bir internet erişimi olmadan da, daha sonra herhangi bir yerde izleyebilmeniz için film indirmeyi sunuyor.

Netflix filimleri indir

Bu özellik, Android için Youtube uygulamasının sunduğu çevrimdışı (online olmadan/lokal) video özelliğine çok benzer. En iyi filmleri online olmadan izlemek için kaydetmek için herhangi bir hile kullanmak zorunda kalmamanızdır. Tüm süreç tamamen yasal ve resmi Netflix uygulaması aracılığıyla erişilebilir.

Netflix blogu, bu özelliği  yeni çevrimdışı filmler özelliği yalnızca Android ve iOS uygulamaları için kullanılabilir. Şu anda, bu özelliği bir Windows veya Mac bilgisayarında kullanamazsınız. Yapmanız gereken tek şey, akıllı telefonunuz için resmi Netflix uygulamasını güncellemek ve daha sonra çevrimdışı izlemek için indirmek istediğiniz filmi bulmak. Bu film için çevrimdışı izleme mevcutsa (tüm filmler için mevcut olmayabilir), o film için ayrıntılar ekranında bir indirme düğmesi göreceksiniz. Daha sonra, bir film veya TV dizisi için ayrıntılar sayfasındaki indirme düğmesine dokunmanız yeterli olacak ve daha sonra herhangi bir internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.

Bu, dünyanın farklı yerlerine uzun uçuşlar yapan ve internet erişimi olmadığında bile en sevdiği filmleri izleyerek sıkıntıdan kurtulmak isteyen tüm insanlar için gerçekten harika bir özellik olsa gerek.

Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://media.netflix.com/en/company-blog/downloads-make-it-even-easier-to-watch-netflix-on-the-go.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here