İnternetkafa.com WhatsApp Sohbet Butonu Eklenmiştir

0
887

Artık internetkafa.com olarak WhatsApp sohbet özelliğini ekledik. Aklınıza internetkafa.com ile takılan sorulara cevap verilecektir. Özellikle Excel Vcf Çevir Pro Max  Telefon Rehberi Yapma Excel Programı ile alakalı soru destek ve yardımları elimden geldiğince yapacağım.

WhatsApp, şuan en popüler mesajlaşma hizmetidir. Akıllı telefon sahibi olan ve internet kullanan hemen hemen herkesin WhatsApp’ı kullanır. WhatsApp’ı başka bir e-posta tabanlı bot kullanmak yerine web sitenize canlı sohbet seçeneği olarak eklemek daha iyidir.

StackWhats, WhatsApp’ın herhangi bir web sitesinde canlı sohbet etmesine izin veren ücretsiz çevrimiçi hizmettir. StackWhats ile WordPress web sitenize ekleyebileceğiniz bir gömme kodu oluşturabilirsiniz. WhatsApp sohbetini daha resmi hale getirmek ve mesaj almak için yaşadığınız numarayı eklemek için iş bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Bu, gelen kutunuz veya herhangi bir sohbet botu hizmeti arasında gidip gelmek yerine kullanıcılara sadece WhatsApp’ınızdan yanıt vermenizi kolaylaştırır. Kodun aynısı mail adresinize gönderilir.

CoVID-19 Pandemi dönemi daha çok evde çalışma ve de biraz daha evde yaşama ile ana iletişim köprüsü olma adına WhatsApp gücü gösterdi. Böylece birçok işletme, teslimat seçeneğini etkinleştirerek ve uygulamada kataloglarını yöneterek müşterilerine WhatsApp’tan hizmet etmeyi tercih etti.

WhatsApp Canlı Sohbeti WordPress Siteye Ekleme

Bu işlem ücretsiz hiç bir eklenti kullanmadan yapabileceksiniz.

https://stackwhats.com sitesine gidelim ve web siteniz için özel bir WhatsApp widget’ı oluşturmak için gerekeli bilgilerinizi dolduralım.

Marka Adı, Marka Alt Başlığı, Ülke kodlu telefon numaranız, Karşılama Metni, Sitenizin URL’si, E-posta adresiniz ve son olarak Kodu al kısmından kod ekranınıza otomatik gelir.

Bu kodu kopyalayıp, WordPress sitenizin header.php kısmını açıp </body> etiketinin önüne yapıştırın. Dosyayı güncelle butonuna tıklayın. Artık web sitenizin her yerinde anında gözükecektir. Ayrıca widget arka planı değiştirebilir ve web sitenizin tasarımı ile eşleşebilirsiniz.

WhatsApp sohbet widget’ına sahip olmak, geleneksel sohbet, chatbot özelliğine göre birçok avantaja sahiptir. Kullanıcılarınızdan e-posta adreslerini istemeden müşterilerinizle daha hızlı iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp’ınızdaki tüm işlerinizi akıllı telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan yanıtlayabilirsiniz.

Umarım bu WhatsApp canlı sohbet başlama özelliği ile web site sahipleri ve ziyaretçilerine çok faydası dokunur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz