İPhone Konumunu Ücretsiz İzlemenin En İyi Yöntemleri

0
2532

Telefonunuzu diyelim ki kaybettiniz neler yapacağını bilmiyorsanız ve yeni telefon almaya aslında gerek olamaya bilir. Kayıp bir iPhone bulmak aslında çok kolaydır. Bir iPhone 7 veya daha alt sürümleri olsun, tekrar bulmak mümkündür.

Bazı yöntemler telefonunuzu izleme uygulama hizmetleri için para ödeme yapmanız gerektirse de, yine de ücretsiz yollarla da yapabilirsiniz.

Ücretsiz bir coğrafi izleme servisi kullanın

Çoğu uygulama hizmeti ücretli olsa da, ücretsiz olan güvenilir iPhone arama sitelerini bulabilirsiniz. İşte bunlardan bir tanesi de https://www.cocospy.com web sitesidir. Milyonlarca kullanıcı bu cocospy.com sitesini güvenilir ve iyi bir olarak severek kullanıyorlar. Dünyaca ünlü birçok site www.cocospy.com övgüye dair sitelerinde yazılar yayınlamışlardır.

Site ücretsiz hizmetler sunsa da aramaları sınırlandırmıyor. Bir iPhone’u Cocospy üzerinden numaraya göre de izleyebilirsiniz. Arama bittiğinde, cihazın hareketini gösterir ve hatta konumunu gösterir. Sonuçlar gerçek zamanlı olarak vermektedir.

En iyi coğrafi izleme servisini seçerken, ücretli bir servis kullanmanıza gerek yoktur. Ücretsiz bir izleme uygulaması ayrıca ücretli bir izleme hizmetinden alacağınız aynı hizmeti sağlayabilir.

İPhone Konum

Apple Watch Kullanma

Unutma eğilimli birisi iseniz, bir Apple Watch iPhone’u bulmak için harika bir yol olabilir. Her iki cihazın da fonksiyonel bir WI-FI ve bluetooth bağlantısına sahip olduğundan emin olun. Telefonu bulma işlemi oldukça kolaydır. Dijital Taç düğmesine basın. İPhone bağlıysa, sağ üst köşede gösterecektir. İPhone bul düğmesine dokunun. Birkaç saniye içinde cihazı çalması gerekir.

İPhone uygulamamı bul

İPhone’unuza önceden yüklenmiş olarak. Arama işlemi çok fazla bir şey gerektirmez. İCloud hesabınıza giriş yaparak başlayın. Başka birinin hesabını kullanıyorsanız, hesaptan çıkış yaptığınızdan emin olun. Apple kimlik bilgilerinizi kullanın.

Giriş yaptıktan sonra, verilen zaman çizelgesini kullanarak telefonunuzu takip edebilirsiniz. Öte yandan, bu yönteme güveniyorsanız, herhangi bir bilgiyi silmekten kaçının. Bu, buluttaki tüm verileri silebilir; bu nedenle, izleyemezsiniz.

Yerini tespit etmek için sonuç vermiyorsa bu hesabı silebilirsin.

Google Haritaları kullanma

Google haritalar tüm cihazlar için kullanılabilir ve ücretsizdir. Telefonunuzun yöntemini izlemek için GPS teknolojisini kullanır. Bu haritaları kullanarak başarılı bir arama yapabilmeniz için SIM numaranızı vermeniz gerekecektir. Daha sonra yeni yollarınızı gösterecektir. Ancak, yöntem yalnızca telefonunuzu kapatırsanız sınırlanabilir. Bu durumda, son kaydedilen konumu gösterecektir. Ek olarak, telefonunuzu aramanıza yardımcı olması için arkadaş çevrenizden Google Plus‘taki arkadaşlarınızı sorabilirsiniz.

Kolluk kuvvetlerine başvurun

Telefon numaranız veya SIM kartınızın IMEI numaranız olduğu sürece, kapalı olsa bile kolluk güçleri bulmak için bunu kullanabilirler. Kolluk kuvvetleri, iPhone’unuzu bulmak için şebeke operatörlerinizle birlikte çalışmaktadır.

Başka bir yöntem biliyorsanız aşağıdaki yorum kısmına bana bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here