İPhone ve Android’de Bulanık Fotoğrafları Netleştirin

featured

Bazı durumlarda durması zor yerlerde çok güzel harika fotoğraf çekeriz. Ya da hayatımızın en iyi anlarından bazı fotoğraflar çekeriz. Çektiğimiz fotoğrafa bir zaman sonra baktığımızda bulanık  ve net olduğunu gördüğümüzde hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Bir çoğumuzun bir şekilde değerli anlarımıza ait bulanık fotoğrafları olmuştur. Bulanık Fotoğrafları net yapan ücretsiz İPhone ve Android bir uygulaması bulunmaktadır.

İPhone ve Android’de Bulanık Fotoğrafları Netleştirime Yapma

Remini uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra Google veya Facebook hesabınızla giriş yapın. Remini uygulamasında Enhance kısmına dokunup cihazınızdan netleştirmek istediğiniz fotoğrafı seçin. Ardından görüntü keskinleştirme işlemi başlar. Kısa süre sonra ekranınızda fotoğrafın üst kısmında Before ve After yazılarını görürsünüz. Fotoğrafın net olduğunu After kısmına bakınca görürsünüz. Fotoğrafı akıllı telefonunuza indirmek için sağ üst köşede indir düğmesine dokunmanız yeterli olacaktır.

Remini’nin ücretsiz sürümü ile günde beş tane fotoğraf netleştirme yapabilirsiniz. Umarım Remini uygulaması sizin işinize görmesi dileğiyle.

Android ve İPhone için Remini uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan Akıllı telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

Android için Remini Uygulaması İndir

İPhone İçin Remini Uygulaması İndir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir