iPhone’da Video ve MP3’ü Ücretsiz İndirin

featured

Bu yazımda iPhone’de Safari tarayıcıyı kullanarak ücretsiz bir şekilde hem video hem MP3’leri sınırsız ve ücret ödemeden indirebilecekseniz. iOS cihazlarda iPhone, iPad, iPod Touch için bedava MP4 ve MP3 indirebileceksiniz. iTunes olmadan iPhone’unuza müzik ve video dosyalarını indirebileceksiniz. iPhone’da pahalı dosya yöneticileri satın almadan Jailbreaking olmadan video ve müzik ses dosyalarını ücretsiz indire bileceksiniz.

iPhone’da video, MP4 ve MP3 olarak indirmek için iPhone 8 ve iPhone 11 ile indirme başarılı olmuştur. iPhone 6 ve iPhone 7 video ve MP3 başarılı olmadı.

Müzik birçok nedenden dolayı rahatlamamıza, neşelenmenize yardımcı olabilir. Yıllardır Apple Music bu konuda oldukça çok katı bir tutum sergiler. Apple müzik streaming platformlara ücret ödemeniz gerekir.

Apple şirketi iPad veya iPhone üzerine video ve müzik dosyaları indirme için karmaşık bir süreç yapar. iTunes veya iCloud bize muhtaç yapar. iOS’ta iPhone, iPad kullanıcısıysanız, iTunes Store satın alımları dışında iOS’un varsayılan olarak doğrudan indirmeleri desteklemediğini biliyorsunuzdur.

iOS için Safari genellikle birkaç popüler dosya biçimi PDF, DOCX, vb. açabilir. Bu dosya türleri için, dosyayı farklı bir uygulamaya da örneğin, bir dosya yöneticisi uygulaması dışa aktarmak için Safari içinde Aç seçeneğini de bulunur. Medya, ses, video dosyaları için Safari bunları doğrudan tarayıcı içinde oynatmanızı sağlar.

Yani MP3, MP4, videolar, ses dosyaları ve diğer desteklenmeyen dosya biçimlerini indirmek istiyorsanız, Safari iOS için bunu yapmak için asla yardımcı olmaz. Bu anca ücretli ve ücretsiz dosya indirmeleri uygulamaları ile olsa da pek de tatmin edici olmaya bilir.

iPhone Video ve MP3 Ücretsiz İndirme

iPhone video ve MP3 ücretsiz indirmek için ilk başta video indirmeden başlayalım.

iPhone Ücretsiz Video İndirme

iPhone telefonumuzda Safari tarayıcı açın.

Şimdi de YouTube açalım. İndirmek istediğimiz video açalım ve videonun URL’sini kopyala yapalım.

Şimdi de Soundclouddownloader.io sitesine giriş yapalım.

Soundclouddownloader.io sitesinin URL kısmına yapıştır yapıp DOWNLOAD düğmesine dokunun.

Sayfayı biraz aşağıya kaydırın DOWNLOAD butonu çıkar.

DOWNLOAD dokunun.

Karşımıza İndir ekranı gelir.  İndir yazısına dokunun.

Ekranın en sağ üst köşesinde İndir simgesine dokunun.

iPhone indirdiğiniz video; Dosyalarım , iCloud Drive indirilenler kısmına iner.

Dosya formatı MPEG-4, MP4 formatında iner.

iPhone’da İndirilen Video Bilgisayarınıza İndirme

İndirdiğiniz videoyu bilgisayarınıza indirmek için bilgisayarınızda Windows, Mac Os veya Linux işletim sistemleri olabilir bunlarda herhangi bir tarayıcı ile iCloud.com açın. Ben Windows 10 bilgisayarda Chrome tarayıcıda iColoud.com açtım.

iClouda’da iCloud Driver açalım. Download klasörüne girelim. İndirdiğimiz videonun üstüne tıklayın. Ekranın üstüne bulut simgeli indir butonundan videolu şarkımızı bilgisayarımıza indirebilirsiniz.

iPhone Ücretsiz MP3 İndirme

Youtubedownload.cloud/tr sitesi MP3 indirme işlemi için iPhone 6S sürümü ve üstünde çalışmaktadır.

iPhone’da Safariyi açalım.

Safaride YouTube.com sitesini açalım.

YouTube’de MP3 yapmak istediğimiz şarkıyı açalım.

Şimdi de YouTubeDownload.Cloud web sitesini açalım.

Şarkının URL’sini açtığımız YouTubeDownload.Cloud sitesinde YouTube bağlantısını veya Arama terimini girin… yazan kısmına yapıştırın.

Sonra Dönüştürmek düğmesine dokunun.

Çok kısa bekledikten sonra site sayfasının biraz altına inin.

MP3 yazısının yanında İndir butonuna dokunun.

Karşımıza çıkan İndir butonuna dokunun.

Ekranın en sağ üst köşesinde İndir simgesine dokunun.

Şarkı MP3 olarak iPhone’de Dosyalarım , iCloud Drive indirilenler kısmına iner.

Şarkı MP3 sesi, MP3 dosyası olarak iner.

YouTubeDownload.cloud sitesinde dilerseniz YouTube’den URL yapıştırma yapmadan URL yapıştırma kısmına sanatçı adı veya şarkı adını yazıp video ve Mp3 olarak indirme yapabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Bu yazıda, iOS aygıtlarında MP3 ve video dosya türlerinin indirme yolu açıklanmıştır. Yasa dışı indirmeleri herhangi bir şekilde kolaylaştırmak için aşağıda belirtilen yöntemin kullanılmasını teşvik etmiyoruz. İnternetkafa.com bu makalede sağlanan bilgilerin herhangi bir kötüye için hiçbir sorumluluk asla taşımaz.

Açıklama: iPhone MP3 veya MP4 Downloader kullanarak çok sayıda uygulama bulunsa da doğru MP4 ve MP3 Downloader bulmak oldukça zor olabilir. Bazı web siteleri sorunludur, diğerleri başlattıktan kısa bir süre sonra kapanır ve her zaman virüs indirme riski vardır. Bu gibi işlemler iPhone iOS cihazlarda video ve MP3 indirmek iPhone ayarlarını bozduğu için Apple tarafından istenmiyor.

Hiç kimse dinlediği tüm müziklerin hepsini satın almak zorunda kalmamalı.

Bu yazı en son 09 Ocak 2021 güncellenmiştir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir