Kalite Kaybetmeden Videoları Kesin ve Dönüştürün

2
3235

Çektiğiniz videoları (Dijital kamera, Akıllı telefon) bazen istemediğimiz bölümleri anları kısımları çıkartmak istediğiniz mutlaka olmuştur. Sonra videolarınızı Youtube gibi sitelerde online yayınlanmadan önce video dosyalarından çıkarılması gerekiyorsa yardımınıza Joyoshare Media Cutter (video kesici program), videoda istemediğiniz parçaları orijinal ve video kalitesini etkilemeden kesmenize yardımcı olabilir.

Joyoshare Media Cutter, kullanımı çok kolay bir yazılımdır ve kullanıcıları şişirilmiş veya karmaşık bir arayüzle karıştırmaz. Joyoshare Media Cutter penceresinde desteklenen herhangi bir medya dosyasını sürükleyip-bırakabilir ve dahili medya oynatıcısında açabilirsiniz. Bundan sonra, medya dosyasındaki başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçebilir ve seçilen video segmentini çıkarmak için Start düğmesine tıklayabilirsiniz.

Joyoshare Media sadece video dosyalarını kırpmada çok verimli bir şekilde bunu yapabilir. Orijinal videodan videonun yalnızca bir bölümünü kesmenize izin veren diğer benzer yazılımların aksine, Joyoshare Media Cutter, orijinal videodan çok sayıda parçayı kesmenize ve belirttiğiniz sıraya göre birleştirmenize olanak tanır. Bu, zamanınızı koruyabilir ve istenmeyen görüntüleri kaynak videonuzdan kaldırmayı çok kolay hale getirir. Bunların tümü orijinal kaliteyi etkilemeden kayıpsız bir şekilde yapılır.

Windows için bu video kesici açık kaynak projesi FFmpeg tarafından desteklendiği için , tüm popüler video ve ses formatları ile çalışabilir. Hem video dosyasının bölümlerini hem de farklı bir formata dönüştürürken kullanamayacağı hiçbir video veya ses dosyası yoktur. Bu aynı zamanda, videoyu çekmek için hangi cihaz türünü kullandığınıza bakılmaksızın, Joyoshare Media Cutter’in sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Video kesme programınız büyük video dosyalarınızı yavaşça kodlarken bilgisayar ekranınıza bakmaktan sıkıldıysanız, başka video düzenleme veya dönüştürme araçlarından 60 kat daha hızlı kayıpsız medya kesme işlemi yapabildiğinden, Joyoshare Media Cutter’i seveceksiniz. Aslında, küçük bir video dosyasıyla (yaklaşık 100 MB) çalışıyorsanız, tüm kayıpsız işlemler 2-3 saniye içinde tamamlanır.

Medya dosyasını Joyoshare Media Cutter’e yüklediğinizde, kırpılması gereken medya dosyası bölümünün başlangıcını ve sonunu doğru olarak seçmek için kullanabileceğiniz bir oynatma zaman çizelgesi görüntüler. Videoları çerçeveyi çok hassas bir şekilde seçerek kare olarak seçebilirsiniz. Seçimi doğru yaptığınızı görmek için seçilen kısmı da oynatabilirsiniz. Ayrıca, yukarı-aşağı kontrollerini kullanarak başlangıç ​​ve bitiş zamanını manuel olarak da ayarlayabilirsiniz bu size milisaniye hassasiyetini verir.

Joyoshare Media Cutter programını

https://www.joyoshare.com/video-cutter-win

Veed ile Videolarınıza Düzenlemeler Yapın

Veed videoları küçük düzenlemeler için mükemmel bir seçenektir. Bununla beraber kırpma gibi videolarınıza hızlı düzenlemeler yapabilirsiniz veya sosyal ağlarda göndermeden önce videoyu bir ön izleme imkanına sahip olursunuz.

https://www.veed.io

2 YORUMLAR

  1. Really good, I usually like to record some videos, so I used them more often. I always wanted to find a suitable software. I finally found it today. It is better than what I used before. It is really good. I also have a good website to share with everyone, I hope everyone likes it, click on my name to view

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz