KS Uninstaller İle Android’den Uygulamaları Kaldırın

0
336

Hepimiz her gün yeni uygulamalar yüklüyoruz. Arkadaşlarımızın yeni bir uygulama kullandığını her gördüğümüzde veya medyada bir uygulama bahsedildiğinde, biz de onu yüklemek istiyoruz. Google Play Store’da olduğumuz zaman, her zaman Google’ın kendisinden yeni uygulamalar önerileri alırız. Ancak tüm bu uygulamalar Android akıllı telefonun dahili belleğinde çok fazla yer kaplıyor ve depolama alanının olmaması nedeniyle daha yeni uygulamaların artık yüklenemeyeceği bir dönem geliyor.

KS Uninstaller uygulaması

KS Uninstaller’ı kullanarak bu istenmeyen uygulamaları kolayca kaldırabilirsiniz. Akıllı telefonunuza yüklenen tüm uygulamaların bir listesini görüntüleyebilir ve bunları kolayca kaldırabilmenizi sağlar. Ancak bu sadece basit bir uygulama temizleme aracı değildir. Uygulamaların her biri hakkında, hangi uygulamaların kaldırılmasına karar vermenize yardımcı olabilecek zengin bilgiler gösterir.

Her bir uygulama için o uygulamanın harici depolama birimine (microSD kartı), uygulamanın ne kadar alana taşındığına ve önbellek tarafından o uygulama tarafından ne kadar alan oluşturulduğuna dair veriler gösterilir. Bir veya birden fazla uygulama seçebilir ve hepsini bir kerede kaldırmak için Uninstall öğesine dokunabilirsiniz. Kaldırmak, Play Store’da görüntülemek, uygulama bilgisini görüntülemek veya başlatmak gibi mevcut tüm seçenekleri görmek için listedeki tek bir uygulamaya da dokunabilirsiniz.

Ayrıca, iç saklama alanına yüklü uygulamaları göstermek, harici saklama alanına yüklü uygulamaları göstermek, önbellek dosyaları içeren uygulamaları göstermek, önceden yüklenmiş uygulamalar göstermek gibi bazı ölçütleri temel alarak uygulamalar listesinde görüntülenen uygulamalara filtre uygulayabilirsiniz. telefonunuzda, harici depolama alanına taşınabilecek uygulamaları gösterebilirsiniz.

Artık ihtiyaç duymadığınız uygulamaları kaldırarak, dahili depolamayı boşaltabilir ve daha yeni uygulamalar için kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Android için KS Uninstaller uygulamasını bu url’den https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kugoweb.uninstaller&hl=tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here