MajorGeeks yazılım ile programları güncelleyin

0
939

Güvendiğim birkaç yazılım indirme sitesi var ve bunlardan biri MajorGeeks. Onlara güvenmemin nedeni, uzman ekibinin kendi web sitesinde bulundukları tüm yazılımları analiz etmesidir. Hiçbir tehlikeli yazılımın web sitesinde listelenmeyeceğinden emin olmak için her şeyi bir takım anti-virüs ve anti-malware programlarıyla taramaktalar. Gözlerinizi kapatabilir ve MajorGeeks’ten herhangi bir programı veya yazılımı indirebilirsiniz ve bu güvenli olacaktır.

MajorGeeks Software Updater yani; Yazılım Güncellemw oluşan bir yazılım güncelleme programı geliştirdiler. Windows kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bilgisayarınızı modası geçmiş yazılımlar ve aygıt sürücüleri için tarayabilir. PC’nizde kurulu olan yazılım güncellemelerini kontrol etmek isteyip istemediğinizi sorar. Ayrıca, güncellemelerin taramasını başlatmak için Check System for Software Updates düğmesini tıklayabilirsiniz.

MajorGeeks yazılımı ile programları guncelleyin

Aynı türdeki bazı yazılımların aksine, MajorGeeks Software Updater program penceresinde mevcut güncellemeleri göstermez. Bunun yerine, bir web tarayıcısı başlattır. Bilgisayarınızda yüklü olan güncel olmayan yazılımların bir listesini gösteren MajorGeeks web sitelerini ve ayrıca aygıt sürücüleri listesini yükler. Eski yazılım ve aygıt sürücüleri için, güncellenmiş sürümleri edinmek için bağlantıları tıklatabilirsiniz.

MajorGeeks Software Updater ayrıca Windows’da bir sistem tepsisi simgesi yükler. Mevcut tüm seçenekleri görüntülemek için bu simgeyi sağ tıklayabilirsiniz. Yazılım güncellemelerini kontrol edebilir, otomatik olarak Windows ile çalışmasını sağlayabilir, otomatik yazılım güncellemelerini kontrol edebilirsiniz ve denetlemek için MajorGeeks web sitesini de başlatabilirsiniz En yeni haberler, yazılımlar ve diğer şeyler hakkında bilgi alabilirsiniz.MajorGeeks Software Updater, en son yazılımlarla ilgili haberleri görüntüleyebilir ve sisteminizi eski yazılım veya aygıt sürücüleri için kontrol edebilir.

MajorGeeks Software Updater yazılıını bu url’den; http://www.majorgeeks.com/files/details/majorgeeks_software_updater.html indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here