Mercury Reader ile yazıları dikkatiniz dağılmadan okuyun

0
973

Bazen o kadar çok dikkat dağıtıcı metinleri internet ortamında okumak zordur. İnternet üzerinde metin okuma kolaylığı için kullanabileceğiniz  Mercury Reader, dikkat dağıtıcı web sayfalarının tamamen ücretsiz bir okuma sürümünü oluşturur. Google Chrome için bir uzantısı olan böylece metni rahatça okuyabilirsiniz.

Bu uzantıyı kullanılması çok basittir. Bir kez Chrome adres çubuğuna simgesinin sağ tarafında kırmızı roket simgesine tıklayın. Eğer “okuma modunda” bir sayfayı dönüştürmek istediğiniz zaman, sadece simgesini tıklatın.

mercury-reader-ile-dikkatiniz-dagilmadan-metinleri-okuyun

Simgesini tıklayarak, uzatma menüler ve reklamlar gibi tüm sayfa dikkat dağıtıcı kaldırır ve yazı tipini değiştirme ve metin daha okunabilir hale getirmek için yazı tipi boyutunu artırarak, sayfanın metni biçimlendirir. Ayrıca, sayfa düzenini özelleştirebilirsiniz. Sayfanın sağ üst tarafında dişli simgesini tıklayarak, yazı tipi boyutunu, yazı tipini (serif veya sans) ve tema (Ligth veya Koyu) ayarlayabilirsiniz.

Mac tuşu kısayolunu kullanabilirsiniz süre simgesini tıklatarak okuma modu Merkür Reader etkinleştirmeye ek olarak, Windows, Alt + ‘kısayol (Alt + kesme) kullanabilir “Cmd + Esc.”

Kısacası, Merkür Readar ücretsiz internet metinleri okumak için yanı sıra mürekkep ve kağıt tasarrufu sağlar sayfa baskı için bir sürümünü oluşturmak için çok kullanışlı bir uzantıdır.

Google Chrome için Merkür Reader bu url’den https://chrome.google.com/webstore/detail/mercury-reader/oknpjjbmpnndlpmnhmekjpocelpnlfdi indirin.

3dtextmaker ile üç boyutlu yazılar oluşturun:

3dtextmaker 3d afiş oluşturmak için basit ve yığılmayı bedava ara yüzü ile gelen ücretsiz bir online 3d banner sitesidir. Bu ücretsiz online 3d banner yaratıcısı size bir banner oluşturmak isteyen hangi, yazı tipi, renk, boyut (afiş boyutu), diğer değişkenleri ve metin seçmenize izin basit beş adımda 3d banner oluşturmanıza olanak sağlar. Bu ücretsiz online 3d banner yapma aracı kullanımı kolaydır ve kendi 3d afiş oluşturmak isteyen acemi kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Bu online banner maker rgb renk panel yardımıyla metnin rengini seçmenizi sağlar. Bu 3d afiş yaratıcısı size iki banner şablonları sağlar, ancak özel de afiş boyutunu ayarlamanızı sağlar. Yazı tipi boyutu, derinliği, çerçeveler, gibi diğer değişkenleri ayarlayarak afiş geliştirmeyi sağlar. Gif dosyası olarak afişleri indirebilirsizin. Ayrıca afiş bundan sonra sunucudan üç saat içinde kaydedilir 3d afiş url oluşturur.

 

Site sayfası:

http://3dtextmaker.com

Aşağıdaki siteyide kullanabilirsiniz.

bannerfans.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here