Metricspot.com ile Twitter Hesabınızı Analiz Yapın

0
2944

Metricspot.com blogunuza veya web sitesi ve / veya Twitter hesabınızın daha iyi optimize etmek ya da ayrıntılı bir analiz elde etmek için izin verecek güçlü bir izleme ve seo aracıdır.

Metricspot.com_twitter_hesabınızı_analiz_yapın

 

MetricSpot eğer etkinliğini maksimize etmek ve web ve Twitter’da yayınların ulaşmasını istiyorsanız daha kolay işinizi yapacak bir online araçtır. Ayrıca ağlarda okuyucular veya fanlar da topluluğunu genişletmek yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda pek çok kurum ve seo profesyoneller tarafından kullanılır. Ana sayfada, sadece otomatik temel bir analiz başlatmak için web sitenize veya Twitter id url’sini girin. Siteniz için, MetricSpot bir analiz ve Google’da sıralamasında devreye girer 80’den fazla faktöre ayrıntılı bir rapor oluşturur.

Twitter hesabına arama yaparsanız analizleri görülmeye değer. Veri miktarı etkileyicidir. Etkisi, hashtag, kapsamı, faaliyet, en popüler tweetleri … Her şey neredeyse yazdırmak gerek yok aynı zamanda pdf tablosu vermektedir.

Örneğin web sitenizin 200 En popüler bağlantıları analiz edecektir. Rakiplerinizin bir kez daha sizin için de etkileyenler yerlerin belirlenmesi için idealdir.

MetricSpot web ve sosyal web üzerinde varlığı kaliteli bir sağlık kontrolü için hiç şüphesiz iyi bir yerdir. En temel işlevleri ücretsizdir.

Twitter’da gerçek etkinliğinizi arttırın:

Başlangıc olarak twitter kullanıcıları için, bu online siteleri anlamak ve kullanmak çok kolaydır. Ayrıca olay ya da mesleki gelişim için tweet duvar özelleştirebilirsiniz. Görselleri net bir biçimde tweets paylaşmak için harika bir yol olduğunu düşünüyorum. Tadını çıkarın. İlk sıradaki site ile twet üzerinden slayt bile hazırlanır. İkinci sıradaki site ile kullanacı adınızı yazın profil resminize bir bakın bu siteler üzerinden daha farklı yenilikleri bulma artık gerisi size kalmış.

http://visibletweets.com

http://www.tweetbeam.com

Tweetvalue ile Twitter hesabınız değerini öğrenin

Twitter sitesini online analizeden bir çok web sitesi bulunmaktadır. Bu siteleri tek seferde bir liste halinde vermeyi hep düşündüm. Fakat sitede genelde tek tek paylaştım. Twitter sitesini online analiz siteleri bir değişle kaynakları tek seferde bitirmemeyi azar azar kullanmak daha cazib gibi. Yine işte bunlardan biri olan bir siteyi aşağıda kısaca bahsetmek istiyorum.

Tweetvalue twitter profilinizin bir değişle hesabınızın ne kadar değer biçildiğini öğrenebileçeğiniz online web platformudur. Kendi hesabıma her hangi bir değer vermedi. Sanırım hesabım sanalda pek değersiz.

Siteye aşağıdan erişebilirsiniz.

http://tweetvalue.com

En iyi zamanda tweet gönderin:

Toplu twetler gönderme veya daha fazla kişi diğer kullanıcıların dikkatini çekecektir fakat yardımcı olmayacaktır. En uygun zamanda ya da tweetler bol yazıyorsanız önemli olan en iyi zamanında tweetler gönderip diğer kullanıcılara göre daha fazla ilgi sahibi olursunuz.

Sizler için için en iyi tweet zamanı ne olabilir bulma adına iyi iş yapan sitelerin bir listesini yaptık. Twitter performansını artırmak isteyenler, bu araçlar kullanışlı gelebilir. Eğer daha fazla insan için yazı iletebilirsiniz böylece, tweet için mükemmel bir zaman bulmak için bu araçlardan birini kullanabilirsiniz.

tweetstats.com
tweriod.com
followerwonk.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz