Mydatarequest.com ile Sosyal Medya Sitelerindeki Verilerinizi İndirin

0
827

İnternet ortamında bir hesap oluştururken ve bazı sosyal ağ veya e-ticaret servislerini kullanırken (Facebook, Amazon, YouTube, Uber, vb.), siteler verilerinizi toplar ve saklar. Bu veriler, kullandığınız web sitesine bağlı olarak farklıdır. Örneğin, veriler Facebook’ta yüklediğiniz fotoğrafları, Twitter zaman çizelgenizde gönderdiğiniz tweet’leri, tweet’leri vb. içerebilir.

İşte verilerinizi (bilgilerinizi) doğrudan  indirebileceğiniz bir site bu konuda size yardımcı oluyor.

Bu web sitesi, bu türdeki verileri indirmek için özellik sağlayan tüm servislerin listesini içerir. Her servisin indirme verisi sayfasına manuel olarak erişebilmenize rağmen, birden çok adımı içerecektir. Öte yandan bu web sitesi sizi doğrudan seçilen servisin veri arşiv sayfasına yönlendirir.

Mydatarequest.com Sosyal Medya

Web sitesinin kullanımı son derece kolaydır. Önce bu veri isteğim web sitesinin ana sayfasını açmanız gerekiyor.Hiç bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur.Ana sayfasına eriştikten sonra ana sayfayı aşağı kaydırın ve burada verilerinizi indirilmesini isteyebileceğiniz tüm sitelerin listesini göreceksiniz.

Listeyi aşağı kaydırın veya mevcut arama kutusunu kullanarak belirli bir servisi arayabilirsiniz. Bundan sonra servisi seçin.

Verilerinizi indirebileceğiniz sayfanın bağlantısını sağlayan bir açılır pencere açılacaktır. Sadece bu bağlantıyı kullanın, bu hizmet için hesabınıza giriş yapın ve bu hizmet için verilerinizi indirmek için erişim elde edersiniz.

Bir hizmet için doğrudan indirme verisi sayfası yoksa, verilerinizi indirmenize yardımcı olacak adım adım talimatlar sağlayan ilgili bir yardım sayfasını açar.

Site anasayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://mydatarequest.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here