Myspace şarkılarını online indirin

0
688

Bu web uygulaması myspace profilleri bulunan bütün ses dosyalarınıgrabthatfile indirmenize izin veriyor. Bir kez kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek facebook veya twitter hesabı aracılığıyla kimlik doğrulaması gerekiyor. Servis, ücretsiz sürümü, günde üç şarkı indirmenize olanak tanıyor.

Myspace bir sosyal ağ hizmeti olmasına rağmen, aynı zamanda geniş bir şarkı ve müzik videosu koleksiyonu içerir. Myspace’in en önemli özelliği, kullanıcıların müzik yüklemesine, çalma listeleri oluşturmasına ve bu şarkıları çevrimiçi olarak dinlemesine izin veren müzik alanıdır. Klasik balladlardan en iyi grafiklere kadar, beğendiğiniz birçok ilginç ve güzel şarkı bulabileceğinizi düşünüyorum. Genellikle, kullanıcılar favori şarkılarını herhangi bir kısıtlama olmaksızın çevrimiçi yayınlayabilirler. Ancak eksik bir özellik, bir müzik parçasını indirme yeteneğidir. İnternet bağlantısı olmadan bu müziğin keyfini çıkarmak isterseniz ne olur? Myspace’ten MP3 müzik dosyalarını almanıza yardımcı olmak için, Myspace’i MP3’ü dinlemeniz için 2 kolay yolu paylaşmak istiyoruz.

 

Myspace sarkılarını indirin

İlk olarak, Myspace’i MP3’e indirmek ve dönüştürmek için ücretsiz yöntemi paylaşacağız. GrabThatFile, Myspace’den MP3 formatında şarkı indirmenize izin veren iyi bir araçtır. Sadece şarkının Myspace URL’sini kopyalamanız gerekiyor, ardından işlemi başlatabilirsiniz. Ancak bu kısıtlamayı kaldırmak için 2 Euro bağışta bulunmazsanız günde sadece 4 şarkı indirebilirsiniz.

http://www.grabthatfile.com/?lang=it

File2HD.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here