Site icon internetkafa.com

Nesil Apsuva Yemekleri

Her şeyi mükemmel yapsanız bile bilinmelidir ki yemek tatsız ve tuzsuz oluyorsa mutfağınıza gelen müşteri size eksiyi yönde bakar. İş yerimizde yapılan bütüne yemekler tamamen organik malzemeler kullanılmaktadır.

Menümüzdeki Aphaz yemekleri listesinin bazıları aşağıya listeledik.

Darı Pilavı,Aphaz Tavuğu,Aphaz Usulü Cevizli Sosla Hazırlanan Piliç,Kara Lahana Sızbalı,Turp Sızbalı,Şalgam Salatası,Şalgam Yemeği,Aphaz Usulü Kızılcıklı Barbunya Püresi,Aphaz Peyniri,Peynir Yapımı,Peynir Yemeği,Aşıc,Peynirli Börek,Soğan Yemeği,Isırgan Otu,Kara Lahana,Kaz Ayağı,Taze Fasulye,Kabak Yemeği,Haşlama Et,Kapara,Aphaz Usulü Ceviz Yağı,Aphaz Usulü Sarımsak Ve Domates Salatası,Un Çorbası,Yoğurt Çorbası,Çüven Ekmeği,Ceviz Yağı,Aphaza Usulü Ceviz Yağı,Acıka,Darı Çorbası,Pirinç Çorbası,Peynirli Pasta,Aphaz Tatlısı…

Adres: Kültür mahallesi Mehmet Akif caddesi Ünal apartmanı No: b/3 Anıtpark karşısı Düzce/merkez Telefon: 0380 524 15 07

Her kültürün yemek geleneği vardır. Aphaz yemekleri sadece gezegendeki lezzetli ve en zarif yemeklerdir. Çerkez, aphaz yemeklerinin bütün çeşitlerini en güzel tat da yiyebileceğiniz ev ortamı bir mekan Nesil Apsuva yemeklerine mutlaka uğrayın. Anneannelerin tarifleri dayalı geleneksel yemekleri tadına ve lezzetine varacaksınız. Kafkas mutfağının bütün tadlarını burada kesin bulacaksınız.

Çerkez yemeklerini bazılarını aşağıdan bakabilirsiniz.

Mısır Çorbası,Un Çorbası,Bulgur Çorbası,Dövme Darı Çorbası,Hantıkoleps ,Çerkez Çorbası,Çerkez Çorbası,Ekmek, Haluj,Mısır Ekmeği,Mısır Pastası.

Exit mobile version