Site icon internetkafa.com

Nesos Otel ile Rüya gibi Tatiller Yaşayın

Cunda adasının tam kalbinde rüya gibi tatil sizi bekliyor. Bu tatili hangi otelde mi geçirmek mi istiyorsanız tabi ki Nesos Otel . Balıkesir’in en gözde kıyı ilçelerinden olan Ayvalık’ın, otuz dokuz adasından üzerinde yerleşim olan tek turistik adası Cunda’da bulunmaktadır. Adamızda yaz kış farklı ambiyansları barındırdığı için tüm sene boyunca turizme açıktır. Otelimiz Cunda adasının tam merkezinde, deniz kenarına ve çarşıya yetmiş metre mesafededir . On üç odalı otelimizin, bahçe, deniz ve Rum sokakları manzaralı odaları bulunmaktadır. Her sabah sizlere eşsiz lezzetlerde hazırladığımız meşhur ada kahvaltımız ile güne zinde başlayacaksınız. Şimdiden iyi tatiller…

Nesos Otel’in 7’si double, 4’ü single ve 2’si aile odası olmak üzere toplam 13 odası bulunmaktadır. Tüm odalarda; televizyon, klima, kalorifer, deniz manzaralı özel bir balkon, çalışma masası, eşya dolabı, kasa, mini bar ve direkt telefon vardır.

Nesos Otel Kuruluşu

Nesos Otelimizin binası Rum döneminden günümüze kadar özenle kullanılmış ve sizlerin konaklamasına sunulmuştur, 2002 yılından beri faaliyette olan otelimiz binlerce misafiri ağırlamış ve hatıralarında yer almıştır. 13 oda ve geniş bahçesi olan otelimizin kendine ait otoparkı mevcuttur.

Nesos Otel Konum

Konumumuz Cunda adasının tam merkezinde olmasına rağmen, en geniş sokağında yer aldığı için otelimize kadar aracınız ile gelebilir, otoparkımızda aracınızı park ettikten sonra çıkış gününüze kadar tüm tatil aktivitelerinizi yürüyerek ve tekneler, yatlar ile yapabilirsiniz.

İletişim

Adres: Mithatpaşa Mah. Bahar Sokak No:22 Alibey Adası (Cunda) AYVALIK

Tel : 0530 076 9097

nesoscunda@gmail.com

Web site: http://www.nesosotel.com.tr

Exit mobile version