Netspot ile wifi ağınızın performansını artırın

0
924

NetSpot hem Mac os ve Windows sistemi için wi-fi analiz uygulamasıdır. Kablosuz ağınızı analiz için mükemmel bir programdır. Programın yetenekleri sayesinde, kolayca ölü noktaları belirlemek ve erişim noktası konumlarını optimize etmenize yardımcı olabilir. Buna ek olarak, NetSpot size erişim noktaları tarafından kullanılmak üzere en iyi kanalları belirler. Wlan giriş için analiz yapar. Profesyonel bir raporla kolayca kablosuz ağın tam bir analizini sağlar.

Kablosuz ağlar için ücretiz analiz programı internette çok bulunsa da netspot programı diğerlerine nazaran çok daha iyi iş çıkartıyor. Programın ücretsiz sürümü bile sadece ev kullanıcısını değil, iş yeri wifi ağları analizi için çok iyi raporlar vermektedir. Wifi ağınızın bilinen ve bilinmeyen yönleri hakkında önemli ayrıntıları vermektedir.

Windows ve Mac Os bilgisayarlar için ev ve ofis, Wi-fi yönetimi, analiz ve görselleştirme için profesyonel bir yazılımdır. Kablosuz ağ analizini başlatmak için sadece birkaç tıklama gerekir. Harita üzerinde bize bütün bilgi işaretlerini verir.

Netspot wifi analiz programını Windows için burdan indirebilirsiniz.

Buradan da Mac Os sürümü için indirebilirsiniz.

Site ana sayfası: netspotapp.com

Bu yazının blog sayfama ulaşmasında Ryan Brown, NetSpot ekibinin pazarlama müdürü (Etwok LLC) çok teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here