Gofile ile Dosya Yüklemeden Şifreleyin

0
3097

GoFile.io, yüklemeden önce tarayıcıda dosyaları şifreleyen büyük bir dosya paylaşım web sitesidir. Bu web sitesini kullanarak dosya başına 10 GB’a kadar büyük dosyaları kolayca yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu büyük dosya paylaşım web sitesi, öncelikle tarayıcınızda bu dosyayı şifreler ve sunucularına https üzerinden aktarılır, böylece sunucularına güvenle aktarılır. Ayrıca paylaşım url’nizi şifreyle koruma seçeneğiniz de bulunmaktadır. En iyi yanı, bu servise kayıt olmak zorunda bile değilsiniz.

Paylaştığınız dosyalar bu serviste uzun süre saklanır. Dokümantasyonunda, bu seçeneği bulamamış olsam da, her dosyanın kullanım süresi için bir seçenek olduğunu belirtiyor.

Gofile.io‘da güvenlik üzerine oldukça düşmüş. Dosyaları yüklemeden önce şifrelemeyi seçebilir, böylece dosya NoFile.io’nun sunucusunda olsa bile tehlikeye atılamaz. Ayrıca, tüm dosya aktarımları https üzerinden gerçekleşir. Son olarak, url’yi de parola korumayı seçebilirsiniz, böylece dosya paylaşım url’si yanlışlıkla biriyle paylaşılırsa, parolanız yoksa dosyayı karşıdan yükleyemezsiniz. Dolayısıyla, bir sürü güvenlik adımları yerleşik olarak bulunmaktadır.

Nofile ile dosya yuklemeden sifreleyin

Ayrıca, servise kayıt olunması nedeniyle, hizmet neredeyse anonim bir dosya paylaşımı da sağlar. Hatta, kayıt imkânı bile yok! Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan rahatsızlık duymadan dosyayı paylaşabilirsiniz. Bir dosyayı yüklediğinizde herhangi bir kaydı (örneğin, ip ayrıntıları vb.) kaydedip kaydetmediğinden emin olmadığım için anonim kelimesini kullandım. Aslında pek kayıt ettiğine dair bir veriye rastlamadım. Çok hassas olmayan bir şeyi paylaşmak isterseniz, devam edin ve bu hizmeti kullanın.

GoFile.io büyük dosya paylaşım sitesi güvenlik konusunda iyi bir site olması ve yanı sıra modern teknolojileri kullanıyor. Ayrıca, iyi bir yükleme boyutu sağlar (dosya başına 10 GB, yükleyebileceğiniz dosya sayısıyla ilgili herhangi bir sınırlama yoktur).

Gofile.io sitesine aşağıdaki tıklanabilir linkten ulaşabilirsiniz.

https://gofile.io

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz