Office-converter.com online dosyaları dönüştürün

0
831

Bazen bir Word belgesini bir pdf dosyası dönüştürme gibi başka bir biçimden diğerine bir dosyayı dönüştürmek gerekebilir. Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz office-converter web sitesi bu tür belgeler, görüntüler ve videolar gibi beş yüzden fazla dosya biçimlerini dönüştüren ücretsiz online servistir. İki bin farklı format dönüştürme üzerinde giriş formatını dönüştürür.

office-converter.com online dosyaları donusturun

 

Dosya formatları yüzlerce türüne dönüştürmek mümkün. Pdf, Word, Excel, PowerPoint dosyaları dönüştürme ve avı ve mp4 görüntüler, ses dosyaları ve diğerleri videoları dönüştürebilirsiniz. En kısa sürede o dosya dönüştürme tamamlanır. İsteğe bağlı olarak aynı zamanda akıllı telefonunuzda dosya indirmek için bir QR kodu okuyabilirsiniz.

 

office-converter.com

 

Son olarak, office-converter.com ücretsiz kullanılabileceğini unutmayın, ancak bu durumda maksimum dosya boyutu bir belgeyi dönüştürmek için yeterli olsa da ancak videoları dönüştürmek için dosya boyutu sınırlıdır.

Kısacası, office-converter.com çevrimiçi / online dosyalarını dönüştürmek için mükemmel bir seçenektir.

Convertio.co belgelerinizi çevirin:

Convertio.co kolayca çevrimiçi dosyaları dönüştürmek için 66’dan fazla farklı belge, görüntü, hesap tablosu, e-kitap, arşiv gibi dökümanlarınızı çok farklı formatlara online çevirebilirsiniz.

Her tür dosya formatlarını dönüştürmeniz için gelişmiş araç

Faydası olması dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here