Ofis 2016 Güncelleme Kapatma

0
6453

Herkes iyi performansı ve güvenliği için Windows güncelleştirme alması gerektiğini iyi bilir. Özellikle Windows ürünleri kullanıyorsanız ve bazen güncelleştirme kapatmak isteyebilirsiniz. Ben burada ofis 2016 otomatik güncelleştirme nasıl kapatılır onu anlatacağım. Ofis 2016 otomatik güncelleştirmeyi kapatmak için birçok yöntem bulunmaktadır.

Ama geçici olarak Office güncelleştirmeleri devre dışı bırakma gerekebilir. Belirli bir güncelleme almama Ofis performansı düşürebilir. Microsoft yeni bir güncelleme adresini sorununu serbest bırakana kadar Örneğin, güncelleştirmeyi kaldırmak ve Office güncelleştirmelerini devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu işleme başlamadan önce mutlaka regeditin bir yedeğini alalım. Bu anlatımda regedit (kayıt defteri düzenleyicisi) ekranında ofis 2016 yı tamamen otomatik güncelleştirmeyi kapatacağız. Klavyemizden aynı anda Windows tuşu ile birlikte ‘’r ‘’ tuşlarına aynı anda kullanalım. Açılan çalıştır ekranına regedit yazıp tamam tıklayın.

ofis guncelleme

Açılan regeditte sırasıyla şu yolu izleyelim:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Office \ 16.0 \ common \ OfficeUpdate

Sağ tarafdaki Enableautomaticupgrade = dword: 00000000 dword değerlerini sekiz tane sıfır yazalım. Regediti kapatalım.

Artık ofis 2016 da güncelleştirmeleri tamamen kapatmış oluyoruz.

Ofis 2016 ve ofis 365 https://products.office.com/tr-tr/try indirebilirsiniz.

Program güncellemeleri istediğiniz zaman alın:

Güncelleştirme, yeni özellikler getirmek, işlevselliği düzeltme, güvenlik açıklarını kapatma ve hataları tespit ederek yazılım güncellemeleri, önemlidir. Güncellemeler zaman zaman can sıkıcı olma eğilimi olabilir. Bu olası sorunları gidermek için güncelleme dondurucu bir program mevcut.Bu araç, tüm yüklü programları izler ve, etkinleştirmek, devre dışı bırakmak veya bir güncelleştirme izin verme tek bir çatı altında kontrol altına alabilirsiniz.

Adobe acrobat reader, apple’ın itunesi, java,skype,chrome,firfox ve windows işletim sistemi destekler ve kontrol altına alabilirsiniz.

Güncellemeleri devre dışı bırakmayı istemediğinizi karar verebilirsiniz.Tüm tek bir tıklama ile devre dışı bırakabilirsiniz.Tümünü devre dışı bırak düğmesini ya da hatta tek tek veya tümünü kullanan tüm yazılımların her birinin varsayılan ayarlarını geri yükleyebilirsiniz. Bazı uygulamalar size güncellemeleri kontrol etme sıklığını seçmenizi sağlar.

İndirme sitesi:

http://www.updatefreezer.org/index.php?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz