Ömür Boyu VPN Aboneliği Alın

0
3576

Tabii ki Allah çok uzun ve sağlıklı ömür versin dileğiyle.Bu uygulamaları tüm cihazlarımızda uzun süre kullanabilelim. Bu programların hepsi bilgisayar, tablet, telefon, diz üstü ve masaüstü tüm ciahzlarda kullanılmaktadır. Ayrıca ücretsizde kullanabilirsiniz. Bu programları ücretli satın aldığınızda size ömür boyu abonelik imkanı vermektedir. Bende bilgisayarımında Windscribe vpn kullanmaktayım. Buradaki program ve uygulamalarla erişimine ulaşamadığınız sitelere ulaşabilirsiniz.

İnternet hayatımızın bir parçası oldu. Hatta hayatımız internette özdeş oldu. Artık internete yaptıklarmızı (sosyal medya) daha çok önemli hale geldi. Bir anlık halimizi internette aktarıyoruz. Bunun kötü sonuçları bulunmaktadır. Önemli bilgilerimizi banka bilgileri, e-posta gibi internete bağlanırken her zaman aklımızın bir köşesinde düşünmeden edemeyiz. Güvenli bağlantı ilk önceliğimiz olmalıdır. Evinizin Wi-Fi ağı çok daha güvenli bir bağlantı yapabilirsiniz. Nasıl mı? Vpn kullanarak. Ama bu bir maliyet gerektiriyor.

Vpn aboneliklerin bir çoğu pahalı olabilir. İllaki pahalı olanlar en iyi anlamına gelmiyor. Eğer yıl için devamlı ödeme yapabilirsiniz bazıları büyük seçenekler sunuyor. Aynı zamanda bir kerelik ömür boyu ücreti abonelik veriyor. Bir ömür boyu lisans yararlanmak isteyen varsa, bu yazıda bir ömür boyu vpn abonelik alabileceğiniz iyi fiyatlar sunan programların adını vereceğim.

omur-boyu-vpn-aboneliği-alın

hotspot shieldv vpn

HotSpot Shield mevcut en iyi bağlantı hızları bazılarını sunar. Ek içerik görüntülemek için güvenli bypass yerel sansür, dünya çapında yirmi farklı sanal ağlara bağlayabilirsiniz. Sadece tek bir tıklamayla özel ve HotSpot Shield VPN ile çok daha fazla ortak Wi-Fi seans sürebilirsiniz.

Windscribe vpn

Kullanım kolaylığı kesinlikle Windscribe VPN güçlü noktalarından biridir. Tarayıcı uzantısı olarakda çok iyi iş görür. Sadece birkaç tıklamayla reklamları engeller. Siz internette gezinirken hiç bir iz bırakmadan güvenli bir ağa bağlanıp işini yapar.  Aynı anda tüm cihazlarınızda Windscribe VPN kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited

Otuz dokuz ülkeden genelinde yayılan 53 farklı konumda, sunucular ile hızlı ve kolay bir süre halindeyken sunucular arasında geçiş yapabileceksiniz. Tarama oturumları güvenliğini süper basit ve sınırsız bant genişliği ve sınırsız yüksek hızda bağlantısı vardır.

VPNSecure vpn

Cizhazınızda oturum açtığınızda biri sizin yaptığınızı bir şey açmış ve takip edileçek endişesi olmasın. Yani anti-günlük politikası bulunmaktadır. Başka bir cihazda başlatmak için oturumu sona endişelenmenize gerek yok. Böylece aynı anda beş cihaza kadar bağlanabilir ve aynı zamanda sınırsız bant genişliği var. Ayrıca VPNSecure den fazla kırk altı ülkede sunuculara erişimi bulunmaktadır.  Gizli bir İP adresi ve daha fazla imkanları bulunmaktadır.

En çok Fırsatlar Sunan VPN Programları

Pure vpn

https://www.purevpn.com/tr

Ivacy VPN

https://www.ivacy.com

ShadeYou VPN

https://shadeyouvpn.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz