OneClick Installer ile programları otomatik kurun

0
974

Hepimiz Windows bilgisayarlarımızda zaman zaman yapmak zorunda olduğumuz en sıkıcı şey yazılım ve aygıt sürücüleri yüklemektir. Tüm yazılım yükleyicileri, gerçek kurulum başlamadan önce sizi birkaç adım geçirecek bir sihirbaz kurulum arayüzü ile birlikte gelir. Her hafta yüzlerce kez yazılım yükleyip yeniden yüklemeniz gereken bilgisayar teknisyenleri için ne kadar acı verici olduğunu düşünün. Windows’da yazılım yüklemenin sıkıcı işlemlerinden kaçınamazsınız, ancak ücretsiz OneClick’i kullanarak otomatikleştirebilir ve kısaltabilirsiniz.

 

OneClick! Installer, Windows için otomatik olarak bilgisayarınıza yazılım uygulamaları yükleyebileceğiniz akıllı bir araçtır. Bu araç tüm yazılım yükleme paketlerini desteklemez. Ancak yüzlerce popüler yazılım paketini destekler. OneClick’teki listeden yazılım paketlerini indirebilirsiniz. Yükleyici web sitesi aslında, yazılım listelerinin iki sürümü vardır. Bir tanesi OneClick’in ücretsiz sürümü içindir. Yükleyici ve ücretli sürüm için bir tane daha. Tahmin edebileceğiniz gibi, ücretli sürümü çok daha fazla yazılım yükleme paketini desteklemektedir.

Yazılım paketlerini OneClick’te listelendikleri gibi indirdikten sonra installer web sitesini sürükleyip OneClick’e bırakabilirsiniz. Yükleyici penceresi İndirilen yazılım paketlerinin dosya adlarını değiştirirseniz, bunların tanınmayacağını unutmayın. Bundan sonra Install button tıklatabilirsiniz. Yazılım paketlerini, listede göründükleri sırayla hemen yüklemeye başlayacaktır. Bunu, sessiz bir kurulum gerçekleştirmek için özel anahtarlamalı kullanarak gerçekleştirir.

 Aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz.

http://www.seizent.com/en

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here