Online en iyi Videolarınızı Düzenleme Siteleri

Videolarınızı video düzenleyici yazılımlarını kullanarak düzenleyebilirsiniz.  Ayrıca online siteler kullanarak videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Aşağıda, videolarınızı çevrimiçi düzenleyebileceğiniz en iyi sitelerin listesi verilmiştir.

Çevrimiçi video editörlerinin bir avantajı, indirme veya kuruluma ihtiyaç duymamasıdır. Sadece bir hesap oluşturabilir ve düzenlemeye başlayabilirsiniz.

https://www.wevideo.com

WeVideo, kullanıcıların çevrimiçi videoları düzenlemelerine ve farklı sosyal ağlarda paylaşmalarına yardımcı olan mükemmel bir çevrimiçi video düzenleme aracıdır. WeVideo ile kullanıcılar, arkadaşlarıyla ekip üyelerini videoyla işbirliği yapmaya ve birlikte düzenlemeye davet edebilir. Kullanıcılar 1GB depolama alanı alıyor; 360 piksellik çözünürlük ve daha birçok özelliğin videolarını yapılabilir.

moviemasher.com

https://www.lwks.com

Videoları çevrimiçi olarak düzenlemek için VideoToolbox olarak kullanışlı bir uygulama. Bu ücretsiz güçlü video düzenleyici, videoları dönüştürmenize, filigran metni eklemek, kesme videoları, kırpma videoları, birkaç video dosyasını birleştirme imkanı veriyor.

https://www.creaza.com/home/tools

Çok kaygan görünen ve birden fazla cihaza yönelik desteği birleştirerek ve her video projesinde birden çok ortak çalışana izin vererek bulut bilgi işleminin özünü yakalayacağını taahhüt eden yeni bir hizmet veren sitedir.

http://www.moviemasher.com

Amazon’un EC2 altyapısında yer alan yeni Movie Masher Server AMI, Movie Masher’ı çalıştırmanın en hızlı yoludur. Onu başlatmanız yeterlidir ve dakikalar içinde videolarınızı yükleyeceksiniz, düzenlemeler yapacaksınız ve kreasyonlarınızı tekrar doğru video formatına dönüştürebilirsiniz.

http://www.videotoolbox.com

600 MB’a kadar video dosyalarını işleyebilir. (3GP, AMV, ASF, AVI, FLV, MKV, MOV, M4V, MP4) arasında video dosyalarınızı dönüştürür ve codec, bit hızı, kare hızı, çözünürlük vb. ile ilgili ayrıntılı bilgileri görüntüler. , MPEG, MPG, RM, VOB, WMV).

https://www167.lunapic.com/editor/?action=crop-video

Listedeki LunaPic, heyecan verici ve gelişmiş özelliklerle dolu değil, ancak video dosyalarının temel düzenleme amacı için kullanabilirsiniz. Herkes için ücretsizdir. Düzenlemeye başlamak için video dosyasına göz atın ve LunaPic web sitesine ekleyin. Bir videoyu kırpabilir, süreyi kısaltabilir ve resmin ölçek boyutunu ayarlayabilirsiniz.

http://moviemakeronline.com

Movie Maker Online gelişmiş ve güçlü özelliklere sahip bir çevrimiçi web sitesidir. Reklam engelleyicinizi önce devre dışı bırakmanız ve ardından web sitenizi kullanmaya başlamanız için açmanız gerekir.

https://convert-video-online.com/tr

Online Video Cutter, ihtiyaçlarınıza göre videolarınızı düzenlemenize ve kesmenize olanak tanıyan çevrimiçi bir uygulamadır. Bu web sitesi tarafından bir video için desteklenen maksimum dosya boyutu 500 MB’dır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir