Ana Sayfa İnternet Listango ile online yer imlerini kayıt yapın

Listango ile online yer imlerini kayıt yapın

0
666

Llistango kolayca ziyaret ettiğiniz web sayfalarını kaydetmek sağlayan pratik bir imleme servistir. Size özel yer imi oluşturmak kaydedilmiş hrtml veya csv biçimlerinde sayfaları dışaaktarma, e-posta veya facebook ya da twitter ve tag’ından yer imleri paylaşmak ve belgeleri kategorilere ayırabilirsiniz.

İnternette düzenli olarak (ve Kullanmaktan Yapmayın?) Göz atıyorsanız, daha sonra kontrol etmek isteyeceğiniz büyük bir web sitesi URL listesi biriktirmek uzun sürmez. Firefox tarayıcısındaki varsayılan yer imi özelliği, sizi şu ana kadar götürüyor. Bu yüzden, başka bir bilgisayarla senkronize olup olmadığını ya da sadece bağlantılara biraz daha kolay erişerek, büyüyen yer imi koleksiyonunuzu daha iyi organize etmenin bazı yollarını inceleyelim.

Listango ile online yer imlerini kayıt yapın

Birden fazla tarayıcı kullanılan, birden fazla bilgisayar kullanıcıları ve akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için farklı cihazlar arasında tutarlı bir yer imi dosyası olması çok zor olur. Listango online yer imlerini kaydetme ve düzenleme için izin verir.

Siteye aşağıdaki url’den erişebilirsiniz.

https://www.listango.com

Saved ile yerimlerini buluta kayıtlayın.

Bu ilginç online kaynak sayesinde, tarayıcınıza herhangi bir uzantısı yüklemek zorunda kalmadan en sevdiğiniz web sitelerini kaydedebilirsiniz. Saved.io sayesinde sadece saklamak için ihtiyacınız duyduğunuz site ilk linki yazarak çevrimiçi favori web sayfalarını oluşturabilirsiniz.

Bu hizmeti kullanmak için siteye kayıt olmanız gerekiyor. Kolayca listeleri oluşturma ve düzenleyerek çevrimiçi favori yönetebilirsiniz. Google chrome için uygun uzantısı veya herhangi bir tarayıcı ile çalışan alternatif bookmarklet indirebilirsiniz.

Siteye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

http://saved.io/login.php?bkm=&list=

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here