O&O FileDirect ile bilgisayarlar arası dosya paylaşın

0
420

Arkadaşlarınızla dosya paylaşmak için birçok yol vardır, ancak çoğu dosya bulut üzerinden gönderilir ya da gerektirir. O & O FileDirect bulut dosya yüklemek gerek kalmadan, doğrudan bilgisayarlar arasında dosya paylaşmasına olanak tanıyan Windows için ücretsiz bir programdır.

O&O FileDirect

O & O FileDirect kullanımı çok basit bir programdır. Bir kez yüklü, sadece program ve sürükle açmak ve O & O FileDirect pencere içinde göndermek veya paylaşmak istediğiniz dosya ve klasörleri bırakın. Bu yapıldıktan sonra, bu dosyanın bir indirme bağlantısı oluşturur. Sadece bağlantıyı kopyalamak veya e-posta, Facebook, Twitter ve Google + ile bağlantısını paylaşmak için program tarafından sunulan seçenekleri kullanabilirsiniz.

Eğer bağlantı için bir geçerlilik ayarlayabilirsiniz “More Settings” düğmesini tıklayın, gün veya indirme sayısının sınırlı sayıda indirme ve ek olarak, dosyayı indirmek için bir şifre ayarlayabilirsiniz. Paylaşılan bağlantıyı alan kişi dosyasını indirmek için desteklenen bir Web tarayıcısı (Google Chrome, Firefox, Opera) üzerinden bağlantıyı açar ve bunu O & O FileDirect yüklemeye gerek yoktur.

Shared files kısmında indirildiği zaman ve boyut sayısı, hem de kopyalayıp dosya paylaşım bağlantısını silmek seçenekleri olarak bilgilerle paylaşılan dosyaları görüntülenir. Son olarak, dosyaların paylaşımı bir bilgisayardan doğrudan yapıldığı gibi insanlar paylaşılan dosyaları indirmek, böylece online bilgisayar bırakmak ihtiyaç duyduğunu unutmayın.

Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Download O&O FileDirect

Toolwiz bsafe ile dosyalarınızın güvenliğini oluşturun:

Bilgisayarınızda özel ve kişisel bir şey var mı? Buna kimsenin ulaşılamaz daha güvenli bir yere olmasını sağlan çok güzel bir program. Özel fotoğraflar, belge ve verileri daha da güvenli saklama zamanıdır.

Toolwiz bsafe tüm özel verileri depolamak için kullanılan bilgisayarınızı sabit disk kendisi gibi güvenli bir oluşturma ortamı olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Sitenin downloads kısmından çok yararlı araçlarda bulunmaktadır.

Güvenli özel verileri tutar ve bsafe çok şaşırtıcı özelliklere sahip yararlı bir araçtır.Hatta güvenli arkadaşlarınız arasında dosya paylaşmak için bir yöntem olarak kullanabilirsiniz. Bsafe ile istediğiniz gibi birçok kasalar oluşturabilirsiniz.100 mb ve 50000 mb arasında herhangi bir boyut seçebilirsiniz.

Bsafe güvenli şifre oluşturmak için biraz zaman alır ve bir kez yapılır. Otomatik olarak sizi bu konuda bilgilendirecektir.
Program güvenli bir yerde ve güvenli biçimde tüm özel verileri saklamanıza harika bir yardımcı programdır.

Program indirme indirme sitesi:

http://www.toolwiz.com/products/toolwiz-bsafe

Benzer yazılımlar indirme sayfası:

http://www.softpedia.com/get/Security/Security-Related/inCrypto.shtml

http://hummerstudio.com/filewall.php

https://www.boxcryptor.com

https://encipher.it

http://sourceforge.net/projects/freeotfe.mirror

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here