1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Otomatik Silinen Web Siteleri Oluşturun

Otomatik Silinen Web Siteleri Oluşturun
0

Bu makalemde bir ay sonra otomatik olarak kendi kendini silin ilginç bir web sitesinden bahsedeceğim. SDnotes.com sitesi saniyeler içinde kendi kendini yok eden siteleri çok kolayca yapabilirsiniz.

SDnotes.com siteye üye olmanıza gerek bile yok. Oluşturduğunuz site mini bir blog site diyebiliriz. Site içeriği basit metinlerden oluşmaktadır. Siteye eklediğiniz tüm içerik herkese açık bir şekilde gözükmektedir. Sitenin bir yöneticisi yok. Herkes sitenizin içine bir şeyler ekleyebilir. Yalnıza siteyi kendiniz kullanmak istiyorsanız, kısıtlamak için şifre koyabilirsiniz. Siteye devamlı bir şeyler yazdıkça site devamlı açık kalacaktır. 30 gün içinde site içine bir şeyler eklemezseniz site silinir.

Otomatik Silinen Web Sitesi Oluşturma

Buraya tıklayın.

Açılan sayfada http://sdnotes.com/yoursitename tıklayın.

Tarayıcı Url’sinde http://sdnotes.com/yoursitename yazan kısımda yoursitename silin.

Siteye ne isim vermek istiyorsanız yazın.

Ben internetkafacom yazıyorum ve enter düğmesine basın. Yani https://sdnotes.com/internetkafacom adlı sitemiz olmuş oluyor.

İnternetkafacom yazısının altında siteye yazılar yazıp altta Post düğmesine tıklayınca yazı içeriğiniz eklemiş olursunuz.

Sitenin en sağ altında İ harfine tıklayın. Burada Add password kısmına siteye giriş şifresi oluşturmuş olursunuz. 30 gün boyunca sdnotes.com sitesi ile oluşturduğunuz siteye içerik girmezseniz site kendi kendini siler. İsterseniz oluşturduğunuz tüm içerikleri kaldırabilirsiniz.

Sdnotes sitesi ile grup yazışmaları, ortak mesaj ve bilgilendirici yazı yazmak için harika bir çevrim içi kaynaktır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap