PDF Dosyalarında Kelime Sayısını Sayan Çevrimiçi Siteler

0
2038

Pdf dosyasını taradığınızda veya resimlerde metin varsa ve PDF kelime, sözcük sayacı yapan programlar pek işi yaramaz. PDF’yi başka formata dönüştürmeniz ve kelime sayısını sayabiliriz.

Bu yazıda pdf dosyalarındaki kelime sayılarını sayan sitelerini adlarını vereceğim.

https://countwordsfree.com

Bu PDF kelime sayacının ana sayfasını açın ve diskten PDF eklemek için Metni Yükle düğmesini kullanın. Çevrimiçi PDF’nin URL’sini de ekleyebilirsiniz. PDF yüklendikten sonra, bu PDF’yi işler ve sonuçları gösterir. Sağ bölümde metin istatistikleri, alt kısmında ise sözcükler ve tümcecik istatistikleri gösterir.

Bu countwordsfree.com PDF kelime sayıcı site ePub, DOCX, DOC, Excel, HTML, TXT, XLSX, XLS ve diğer biçimli dosyaların sözlerini saymanızı sağlar. PDF veya yüklenen başka bir belge için ayrıntılı metin istatistiklerini gösterir. Site sözcüklerin, tümcelerin, karakterlerin, noktalama işaretlerinin, satırların, rakamların ve paragrafların sayısını denetleyebilirsiniz. Ortalama okuma süresi ve yazım süresi de bu hizmet tarafından sağlanır. Belgede bir sözcüğün kaç kez oluştuğunu da görebilirsiniz.

https://www.kennistranslations.com/wordcount

Tek veya birden çok PDF belgesi yüklemek için BROWSE düğmesini kullanın. PDF yüklendiğinde COUNT düğmesine basın. Bundan sonra, istatistikleri gösterecektir.

Kennis Counter ayrıca PDF, DOCX, DOC, RTF, TXT, XLSX, XML, vb. sözcükleri sayar. Ayrıca PPT, PPTX, HTML, ODT, ePub ve zip dosyalarında bulunan sözcük sayısını da gösterebilir. Birden çok PDF belgesindeki sözcükleri birlikte sayabilmektir.

Dağlık Karabağ’ın Azerbaycan topraklarına katılması tüm Müslüman ve Türk ailesine hayırlı olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz