PDF Dosyalarını Bölün ve Birleştirin

Büyük veya çok sayıda PDF dosyasına sahip olmak, her ikisini de yönetmek zor. Bu yazıda, PDF dosyasını birden fazla küçük parçaya bölme ve herhangi bir zamanda içerik ve dosya yapısını etkilemeden birden fazla PDF dosyasını tek bir dosyada birleştirme sitelerini bu yazıya ekliyorum.

Bildiğiniz gibi, pdf dosyaları üzerine (düzenleme) program ve online site kaynağı boldur. Fakat tek bir programla pdf dosyalarını bölme, birleştirme, metin ayırma, resim ayırma, farklı formatlara çevirme, şifre koyma vb program bulma zordur.

Yukarda ki yazdığım tüm işlevleri bir arada bulunduran pdf shaper windows işletim sisteminde pdf dosyaları ile başa çıkmak için tasarlanmış ücretsiz bir yazılımdır.

Pdf shaper pdfleri metin ayıklama hüneri yanı sıra bir tıklama ile resim pdf’leri ayıklama, pdfdeki tüm sayfaları veya belirtilen sayfaları ayıklanma, büyük pdf dosyaları bölme, birden fazla pdf dosyaları birleştirme, sayfaları döndürme gibi iyi işler çıkarmaktadır.

Pdf shaper

Psf dosyalarını word dosyası yapma, şifre belirleme, aracın kullanıcı ara yüzü sadece çekici değil, aynı zamanda kolay kullanımlıdır.

Pdf shaper metni ayıklamakda birçok ücretsiz program ve çevrim içi hizmetlerin aksine, pdf shaper, metin düzeni korur. Baskı, kopyalama, değiştirme, tam baskı alanları, kopya doldurunma, montaj ve notlar ekleyebilirsiniz. Pdf shaper hakkında etkileyici şeylerden biri kesinlikle ücretsiz olmasıdır.

Pdf shaper, windows xp, vista, windows 7, windows 8 / 8.1 ve windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Split PDF and Merge PDF using this free online tool.
  Steps to do:
  1) upload your pdf document.
  2)Choose the pages you wan to split or pdf’s you want to merge.
  3)Download the final pdf document.

  Cevapla