Pdf Dosyasından Video, Ses ve Tabloları Ayırın

0
3080

ByteScout pdf multitool pdf‘leri gömülü ses, video ve tabloları  ayırmak için seçenekleri olan harika bir programdır. Çok amaçlı pdf’ler ile çalışmak için alışılmadık çok iyi bir yazılımdır.

Pdf açın ve sayfaları arasında gezine bilirsiniz yakınlaştırma veya uzaklaştırma, metin ve daha fazlası için sayfaları, arama döndürme yapabilirsiniz.

pdf-dosyasindan-video-ses-ve-tablolari-ayirin

Programon sol bölmesinde üç ana bölümden pdf dosyalarını düzenlemek için işlemlere buradan başlayabilirsiniz.

Data extractik kısmından seçtiğiniz pdf belgesindeki gömülü görüntü, xfa form, tablo verilerini ayıklamak için araçlara sahiptir. Ayıklamak yaptıktan sonra metin sütunlarını hizlama veya txt, csv, xml, xls, ya da xfdf kaydetme imkanı verir. Bunları farklı kelime işlmeci programlara (ofis) kopyalama imkanı vermektedir.

Conversion kısmında ise görüntü veya html belgeleri dönüştürür. Bazı görüntü biçimleri (gıf, tıff, emf yanı sıra jpg, bmp, vb png) destekleyen bu sıkıştırma yöntemleri üzerinde ayrıntılı kontrol sağlar. Hatta css kullanımı (düz metin, html denetimleri dönüştürmek için bir seçenek bulunmaktadır.

Utilities bölümünde, döndürme, belge meta verilerini görüntülemek dosyaları bölme veya birleştirme araçları bulunmaktadır. Burada ocr üzerinden pdf belgesi aranabilir hale getirmek için  birkaç ekstralar vardır.

Programı kurduktan sonra size varsayılan tarayıcınızda bir sayfa otomatik açılır ve bazı işlerin nasıl yapıldığını görsel anlatmaktadır. Ya da şu dizini tarayıcınıza kopyalayın:

file:///C:/Program%20Files%20(x86)/ByteScout%20PDF%20Multitool/documentation/quick_start.html

Programın indirme sayfasında aynı görsel olay bulunmaktadır.

Pdf çok amaçlı belgelerinizin veri çekme özellikle ilginç bir pdf araç olmakla birlikte, diğer olağandışı seçenekleri keşfetmek size kalmış.

ByteScout PDF MultiTool aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://bytescout.com/products/pdfmultitool/index.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz