Pdfcandy Pdf için Kapsamlı Bir Araç Sitesi

0
3179

PDF formatında belgelerin paylaşımı düzenlenmesi artık çok kolaylaşmıştır. PDF dosya özgünlüğü kısıtlamaları serbest bırakarak istenilen bir belgenin biçimlendirmesini (yazı, resim, grafik nesneleri, vs) korumak ve ve bilgisayar görüntülemek veya yazdırmak için imkan veren kapsamlı bir siteden sizlere bahsedeceğim. Pdf candy size PDFdosyalarını düzenleyeçek tüm online araçları kullanma imkanı veriyor.

Pdfcandy Pdf için kapsamlı bir arac sitesi

Bir PDF dosyası ile çalışmak için gerekli tek bir sayfada her şeyi bulabileceğiniz pdfcandy.com sizelere çeşitli avantajları sunmaktadır. Platform PDF birçok biçimlere dönüştürme sağlar. Muhtemelen en kullanışlı bir PDF içeriğini ayıklamak ve bu yüzden değiştirmek ve yeniden muktedir. Ama aynı zamanda JPG, PNG, TIFF, BMP içine açabilirsiniz.

Diğer yönde ise, PDF Cndy oluşturuldukları ile uygulamayı açmaya gerek kalmadan birçok biçimlerinden çok kendi PDF dosyaları oluşturma olanağı sunar. Word, Excel, PowerPoint, aynı zamanda bu tür EPUB veya Mobi gibi dijital kitap formatları resim veya biçimlerme işlerinide sağlar.

Nihayet PDF Cndy PDF’nize birçok operasyonlar için izin verir. Sen, onlara sıkıştırmak, Döşeme, birleştirme şifre ile onları korumak veya filigran ekleyebilir.

PDF Cndy kullanımı çok basittir ve site veya bilgisayarınızdaki herhangi bir şey yüklemeden üzerinde kayıt gerektirmez. Sadece PDF Candy ana sayfasına gidin ve istediğiniz fonksiyonu üzerine tıklayın. Site görmek istediğiniz dosya yüklemek isteyecektir. Sen sürükleyebilir ve web sayfasında bırakabilirsiniz. PDF Cndy ayrıca Google Drive hesabınızda veya DropBox üzerinde yükleme imkanı veriyor. Dönüştürme işlemi daha sonra çevrimiçi (online) yapılır. Bu dosya boyutuna bağlı olarak kısa veya daha uzun olabilir. İşlem tamamlandıktan sonra, Google Drive veya Dropbox hesabına doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Pdf Candy ücretsiz bir PDF araç kutusu ve reklam yoktur. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Bağlantı: https://pdfcandy.com

Pdfcandy.com sitesinin varlığından mail ile haber veren Alexa Davis’a çok teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz