Phone Doctor Plus ile Android Telefonu Teşhisedin

0
1062

Yurt dışına çok seyahat eden bir kişi iseniz o ve hayatımızı ayrılmaz bir parçası olan akıllı telefonlarımızı da elbette yanımızdan hiç ayırmıyoruz. Hemen hemen para işlemlerimizin çoğunluğu online telefonla yapıyor ve telefonumuza herkesten çok güvenir hale geldik. Tabı zaman kazanmak ayrı bir sebep olsa gerek. Olur bir gün yurt dışında bir anda telefonunuz çalışmayı bırakırsa, yabancı bir ülkede kendinizi tamamen çaresiz bulabilirsiniz.

Bu yüzden yolculuğa çıkmadan önce Phone Doctor Plus uygulamasını kullanarak Android akıllı telefonunuzun durumunu kontrol etmelisiniz. Bu, Android cihazlar için bir bütün teşhis aracıdır. Uygulamayı başlattığınızda, cihazın donanım, pil, depolama alanı, CPU, bellek, ağ ve daha fazlası gibi tüm farklı bölümlerinin sağlık durumunu gösterir.

Bu bölümlerden herhangi birine dokunulduğunda, kategorilerin altında listelenen çeşitli parçalar için tüm tanılama araçlarını açar. Örneğin, dış donanım çoklu dokunmatik ekran, dokunmatik ekran, kulaklık, kamera, flaş ışığı, kulaklık jakı, güç düğmesi ve daha fazlasını test etmek için araçlar sunuyor.

Uygulama aynı zamanda, gereksiz uygulamaları ve onlara bırakılan gereksiz dosyaları kaldırarak cihazınızın performansını artırmanıza yardımcı olur. App, WiFi, Bluetooth, GPS ve benzeri gibi işlevlerin bir kısmını kapatarak pil ömrünü uzatmaya yönelik seçenekler içeriyor.

Phone Doctor Plus’ı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.PhoneDoctorPlus  adresinden edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here