PhoneRescue ile iPhone, iPad ve iPod bilgilerinizi geri alın

0
862

Önemli dosyalarınızı iPhone, iPad veya iPod gibi iOS tabanlı cihazlarınızdan kazayla silerseniz, PhoneRescue’yı kullanarak dosyalarınızı kolayca geri alabilirsiniz. IPhone ve diğer iOS tabanlı cihazlar için mevcut en kapsamlı veri kurtarma aracından biridir. Hem Windows hem de Mac OS’de çalışır. iOS’un tüm sürümlerini destekler. Kayıp mesajlarınızı, kişilerinizi kurtarabilir ve onları telefonunuza geri koyabilirsiniz. Kırık cihazlardan bile veri kurtarabilir, örneğin, iPhone ekranınız kırılmışsa ve gerçekten kullanamıyorsanız, PhoneRescue veri çıkarabilir. Ayrıca iTunes yedeklemesinden dosyaları kurtarabilir ve bulutta depolanan verileri (iCloud) geri yükleyebilir.

PhoneRescue’u bilgisayarınıza yükledikten sonra, kaliteli bir USB veri kablosu kullanarak iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlamanız gerekir. PhoneRescue’u başlattıkça kurtarma işlemini iOS cihazınızın birçok farklı bölgesinden mümkün kılmak için seçebileceğiniz mevcut tüm kurtarma modlarının bir listesini gösterir. Genellikle, verileri iOS cihazından veya iTunes yedeklemesinden kurtarmayı seçebilirsiniz. Ayrıca, iCloud bulut deposundan veri kurtarmayı seçebilirsiniz.

PhoneRescue ile iPhone, iPad ve iPod bilgilerinizi geri alın

Tüm modlarda, bağlı cihazınızı tarar ve çok zaman alabilir. Tarama tamamlandıktan sonra, algılanan tüm dosyaların bir listesi birçok kategoriye bölünerek gösterilir. Ortam dosyalarını önizleyebilir ve kurtarmak istediğiniz tüm dosyaları seçebilirsiniz. Dosyaları kurtarmayı ve bunları bilgisayarınıza veya bağlı cihazın kendisinde saklamayı seçebilirsiniz.

Bu veri kurtarma modlarının yanı sıra, PhoneRescue da bazı çok yaygın iPhone sorunları durumunda size yardımcı olabilir. Örneğin, iPhone, iOS’u yüklemediğinde veya iPhone’a iOS’a yükseltme işlemi başarısız olduğunda iPhone’un Apple logosunda sıkışıp kaldığında, iPhone’un kurtarma modunda sıkışıp kalması gibi sorunları çözebilir.

PhoneRescue’u https://www.imobie.com/phonerescue adresinden indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here