PHP Tabanlı E-Posta İstemcileri

0
3060

Web posta istemcisi veya web tabanlı e-posta istemcisi kullanıcıları dünya çapında iletişim kurmayı çok iyi sağlamaktadır. Kullanıcılar alır ve hem yerel hem de uzak kullanımında aracılığıyla pop3 ve smtp protokollerini kullanarak e-posta iletileri gönderebilir. Bu istemciler mükemmel kullanıcı ara yüzü sunmak ve gelişmiş gizlilik koruması ve kolayca kullanıcı html biçimli e-posta iletilerini görüntüleme sağlar. Php web posta istemcileri listesine aşağıdan bakabilirsiniz.

Roundcube.net web posta istemcisi, bir açık kaynak tarayıcı uygulama kullanıcı ara yüze ımap istemcisine dayanır. Yüklemek veya yapılandırmak kolaydır. Standart bir sunucuda çalışır. Php ile yazılmıştır ve mysql, postgresql,sqllite ve ms sql veritabanı verilerini depolamak için kullanır. Temel özellikleri arasında çoklu dil desteği ve html iletileri, mahremiyet muhafaza, ımap klasör yönetimi, dış smtp server desteği ve daha fazlası için destek bulabilirsiniz.

Hastymail php ile yazılmış zengin ımap veya smtp istemcisidir. Telefon, metin tarayıcıları ve ana tarayıcılar ile uyumludur.

Roundcube.net

Afterlogic modern ara yüz ile kolay kullanımlı web posta istemcisidir. Ajax ile yazılmıştır.

Atmail php ile yazılmış çok hafif bir ajax webmail istemci yazılımıdır. Windows ve Linux gibi çeşitli platformlarda yüklenebilir.

Horde php ve horde framework temel alan bir açık kaynak tarayıcı tabanlı iletişim türüdür. Imap ve pop3 filtre uygulama ve arama şifreleme ileti, ileti ön izleme görünümünde posta kutusu, e-posta listesi üstbilgisi desteği ve birden çok ileti iletme ileti başlıca özellikleri desteklemektedir.

Squirrelmail php ile yazılmış bir standart web tabanlı web posta istemcisidir. Php desteği ımap ve smtp protokolleri ve tüm sayfaları maksimum uyumluluk için saf html 4.0 tarayıcılar arasında işlenir.

Zimbra belki de en rahat ajax e-posta istemcisi diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz