Pintereset resimlerini çok kolay indirin

0
3089

Pinterest en çok bağımlılık yapan platformlardan biridir. Kullanmaya başladığınızda, asla onu terketmek istemezsiniz (deneyimlerinden söylüyorum). İlginç bir şey keşfederseniz , yer işareti koyabilir veya kurallarınızdan birinde kaydedebilirsiniz. Panolar görsel yer imi araçlarıdır. Pinterest’te birden fazla Pano oluşturabilirsiniz. Bu Kurullar kamuya açık veya özel olabilir ve başkalarıyla paylaşılabilir.

Ancak, bu Kurullar sadece Pinterest web sitesi veya uygulamasında (anlaşılabilir) kullanılabilir ve çevrimdışı çalışmaz. Forumlardan birinde kaydettiğiniz koleksiyonu görmeye can attığınız zamanlar olabilir, ancak internetin çalışmadığı için yapamazsınız.

Pintereset resim indir

Öyleyse böyle bir durumda olmaktan nasıl kaçıyorsunuz?

Neyse ki, Pinterest görüntüleri kaydetmek için yerleşik bir yol sağlar ve bu yazıya, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda Pinterest resimlerini galerinize nasıl kaydedeceğinizi anlatacağız.

Pinterest-downloader herhangi bir kullanıcının albümleri (resimleri) indirmek için bir araçtır.

Kullanımı oldukça kolay. Sadece seçim basitçe yapılabilir. Download düğmesine basın, bir kez yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin, kullanıcı adı veya anahtar kelime arayın ve hepsi bu kadar. Resmin büyük resmi görmek istiyorsanız, sadece küçük resim üzerine tıklayınız.
Bazı özelliklerine gelince;

Tüm resimleri listeler.
Orijinal görüntüyü görmek için izin verir.
KIrk dili destekler.

Programı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

http://www.majorshare.com/pinterest-downloader

Pintereset resimlerini çevrim içi indiren siteler

https://www.toolsbug.com/pinterest-images-downloader.php

https://www.expertsphp.com/pinterest-photo-downloader.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz