Pixaloop ile Hareketli Fotoğraflar Oluşturun

0
3153

Bu yazıda sizlere bir Android uygulaması ile hareketli fotoğraflar oluşturmak, yani GİF yapmak için bence en iyi olan uygulamadan bahsedeceğim. Bu uygulamanın kullanımı için internetinizi açık olmalı ve telefon veya tabletinizin donanımları yüksek özelliklerde olmalıdır. Uygulamamızın adı Enlight Pixaloop gerçekten çok harika bir uygulama.

Enlight Pixaloop , Play Store’daki en iyi hareketli fotoğraf oluşturan uygulamalarından biridir. Bu uygulamayı ilk defa açtığınızda, hareketli fotoğrafların nasıl oluşturulacağını açıklayan bir eğitici program aracılığıyla sizi yönlendirir. Eğitimden sonra yeni bir proje yükleyebilir ve hareketsiz resimlerinizi hareketli fotoğraflar yapabilirsiniz. Programın ücretsiz sürümü ile baya çok güzel hareketli, resimler oluşturabilirsiniz.

Enlight Pixaloop ile Hareketli fotoğraflar oluşturma

Pixaloop uygulaması açtığınızda Yeni Proje butonundan telefonunuzdan bir resim seçin.

Animasyon kısmından Çapa bölümünde hareket alanı kısmına çapa ekleyin ve yakınındaki bölümlerinizin bozulmasını önler.

Dondur, bölümünden akışın önünde olan bir nesneyi veya kişiyi dondurmak için kullanabilirsiniz.

Uygulama gökyüzü efektleri, çok güzel Unsurlar, alev, buhar gibi… Tabaka, Kamera FX bölümünde de harika hareketli unsurları bulunmaktadır. Hareketli fotoğraflar oluşturmanızda en boy ve video çözünürlüğü gibi ayarlama seçenekleri vermektedir. Birde fotoğrafları gif olarak kayıtlama imkanı vermektedir.

Pixaloop Gif

Enlight Pixaloop, istediğiniz her şeyi gerçeğe dönüştürebilecek bir uygulama gibi ben buradayım diyor. Kullanıcıların fotoğraflarını kullanmalarını ve bunları animasyonlu görseller dönüştürmelerini sağlayan bir uygulamadır. Hareket etmelerine ve çok gerçekçi bir his vermelerine izin veren kısımları olan fotoğraflar, yaparken şaşıracaksınız.

Pixaloop ile oluşturduğunuz fotoğrafları sosyal medyada instagram, facebook gibi sitelerde arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz.

Enlight Pixaloop

Benzer uygulamaları aşağıdan da bakabilirsiniz.

StoryZ Foto Motion

PhotooLop In Motion

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz