PK Finder ile Windows ürün anahtarını bulun

0
882

Eğer Windows 10 ürün anahtarınızı almak istediğiniz anlarda çeşitli nedenleri vardır. Windows 10 yükseltmeden veya sabit sürücüyü biçimlendirmek istiyorsanız ve temiz bir Windows kurulumu yapmadan önce bunu yazmak isteyebilirsiniz. Bilgisayarınızda yüklü olan Windows ürün anahtarı bulmak için PK Finder kullanabilirsiniz. PK Finder , tek bir tıklama ile bilgisayarınızda Windows ürün anahtarı almak için taşınabilir bir programıdır.

Windows ürün anahtarı bilgisayarınızda yüklü ve sadece tüm diğer seçenekler gibi, PK Finder kullanımı çok basit bir program bulmak için kullanabileceğiniz çeşitli programlar vardır. Taşınabilir olduğu için bir kez program indirin.  Yapmanız gereken tek şey, herhangi bir klasöre zıp dosyasını ayıklayın ve o çıkarılan ve dosyayı “PK Finder.exe” çift tıklayın ve karşınızda Windows ürün anahtarı gözükeçektir.

PK Finder

Bunu  yapdıktan sonra, PK Finder Bilgisayarınızda yüklü Windows sürümü ile birlikte bilgisayarınızda yüklü Windows ürün anahtarı gösterir. Windows 10, 8.1, 8  ve 7 destekler. Görüntülenen Windows ürün anahtarı kopyalamak veya, “file” menüsünü tıklatın ve ürün anahtarı bir metin dosyasına görünür içıkartıp için “save” seçeneğini sarı düğmesini tıklayabilirsiniz.

Kısacası, PK Finder Windows 10 genel anahtar kullanır. Eğer bilgisayarınızda Windows 7 veya Windows 8, özellikle de ürün anahtarınızı bulmak için mükemmel bir seçenektir.

PK Finder’i bu url’den http://codedead.com/?page_id=1276 indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here