PowerPoint Slaytlarını Görüntülere Dönüştüren Siteler

0
1094

Bu yazımda PowerPoint Slayt gösterilerini ücretsiz olarak görüntüye dönüştüren çevrimiçi sitlerini kullanabilirsiniz. Siteler PowerPoint dosyalarını BMP, JPG, PNG resimlere dönüştürüyor. Bu sitelerin çoğu PPTX yanı sıra dönüştürme için PPT biçimi sunu dosyaları destekler. Sadece birkaç basit adımla PowerPoint slaytlarını resimlere, fotoğraflara dönüştürmektedir.

PowerPoint Nedir?

PowerPoint bir sunum grafik paketidir. Profesyonel görünümlü bir sunum yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. PowerPoint, kullanımı ve öğrenmesi kolay olması için tasarlanmış sözcük işleme, ana hat oluşturma, çizim, grafik oluşturma ve sunum yönetimi araçları sunar.

Microsoft PowerPoint, Microsoft tarafından geliştirilen bir sunum yazılımıdır. Microsoft Office paketi yazılımının standart bir bileşenidir ve Word, Excel ve diğer Office programlarıyla birlikte paketlenir.

PowerPoint Slaytlarını Görüntülere Dönüştüren Siteler

Convertio.co

Convertio, PPTX ve PPT dahil olmak üzere üç yüz’den fazla formatı destekler. PPTX veya PPT’yi JPG, BMP, GIF, PNG, TGA, ICO, SVG, JP2, PPM, FAX, PCX, ICO, RGB, XBM dönüştürebilirsiniz. Birden çok PowerPoint dosyası ekleyebilirsiniz, ancak yalnızca ilk iki dosya serbest planda dönüştürülür ve böyle devam edebilirsiniz. PowerPoint dosyasının boyutu 100 MB ile sınırlıdır.

Cloudconvert.com

CloudConvert, iki yüz’den fazla dosyayı dönüştürmektedir. PPT ve PPTX dosyaları da dönüştürme için desteklenir. PowerPoint’i PNG,XPS, JPGveya EPS formatında görüntüye dönüştürebilirsiniz. Ayrıca aynı anda birden fazla sunum dosyasını dönüştürür.

Online2pdf.com

Online2PDF, PPT ve PPTX dosyalarını görüntülere dönüştürme özelliği çok harikadır PowerPoint’i JPG veya PNG görüntü dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Bu görüntü dönüştürme için toplu PowerPoint dosyasını desteklemektedir.

Bu yazıdaki PowerPoint dosyaları görüntü, resimlere dönüştürmek için işimize yarayacak kaliteli sitelerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz