Program Kaldırma Programları

0
2933

Windows programın kendi kaldırıcı Windows İnstaller, 1999 yılından bu yana her Windows sürümünde var olan bir iç işletim sistemi uygulamasını oldukça başarısız.

Windows İnstalllerle kaldırılan programlar kayıt defteri girdileri, programı klasörler ve hatta bazı temel dosyala kalıntı halinde kalır.

Ekstra bir yazılım olan Uninstaller programlar kullanmak gerekiyor. Size bu alanda çok kullanışlı bir programı tavsiye edeceğim.

Iobit Uninstaller tamamen uygulamaları kaldırmak ve çevresinde herhangi bir istenmeyen iz bırakmaz ve hafif yazılımdır. Kullanımı kolaydır ve herhangi bir kurulum gerektirmez.Üstelik ücretsizdir.

Bir kez uygulama indirdiğiniz, yapmanız gereken her şeyi çalıştırmak için exe dosyasını çift tıklayın. Hiçbir kurulum yapmanıza gerek yok.
Ana ekranda sistem tüm yüklü uygulamaları aşağı listeler. Sol kenar çubuğundan, araç çubuğu, son yüklü,kullanılan programlar ve Windows güncellemeleri ile liste filtre yapabilirsiniz. Buradan, hangi uygulamaların işe yaramaz ve kaldırılabilir öğrenebilirsiniz.
Bir uygulamayı kaldırmak için, sadece kendi giriş tıklayın ve Uninstal düğmesini tıklayın. Toplu kaldırma modu da bulunmaktadır. Kaldırma sırasında, Iobit kaldırıcıyı önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturun standart kaldırma (varsayılan Windows kaldırıcı ile) devam edin.

Ana ekranda, bu sistem tüm yüklü uygulamaları aşağı listeler. Sol kenar çubuğundan, Araç Çubuğu, son Yüklü, Büyük Nadiren Kullanılan Programlar ve Windows Güncellemeleri ile liste filtre yaparsınız. Buradan, hangi uygulamaların işe yaramaz ve kaldırılabilir öğrenebilirsiniz.
Bir uygulamayı kaldırmak için, sadece kendi giriş vurgulayın ve Kaldır düğmesini tıklayın. Eğer birden fazla uygulama seçin ve hepsini birden kaldırabilirsiniz bir toplu kaldırma modu da bulunmaktadır.
Kaldırma sırasında, Iobit kaldırıcıyı önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturmak ve standart kaldırma (varsayılan Windows kaldırıcı ile) devam edin.
Kaldırmada kayıt defterinde herhangi bir artık dosya ve kayıtları tespit etmek için güçlü bir tarama gerçekleştirir.Kaldırma işleminde istemediğiniz dosyaları da seçebilirsiniz.
Kaldırmak istediğiniz uygulama kaldırma listede yoksa ya da uninstallable değilse, programı kaldırmak için forced uninstall düğmesini kullanabilirsiniz.Eğer forced uninstall düğmesini tıkladığınızda, kaldırmak istediğiniz programı bulmak için sizin için bir arama kutusu getirir. Ya programı tam yolunu girin veya program adını yazın ve arama özelliğini kullanabilirsiniz.

Program Kaldırma Programları

http://www.iobit.com/advanceduninstaller.html

http://download.cnet.com/Your-Uninstaller/3000-2096_4-10143715.html?part=dl-&sub j=dl&tag=button

http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html

http://download.cnet.com/Advanced-Uninstaller-Pro/3000-2096_4-10069986.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz