Büyük Posterleri Resimlerini Yazdırın

0
3472

Çok büyük boyuttaki posterleri basmak için profesyonellerin özel ve pahalı baskı makineleriniz olması gerekiyor.Bu yazıcılar sadece başlangıçta pahalı olmakla kalmıyor, aynı zamanda yüksek kaliteli baskı kağıdı üretmek için büyük boyutlu baskı kağıdı ve büyük kapasiteli mürekkep depoları gibi özel malzemelere de ihtiyaç duyuyorlar. Ancak, bu tür ekipmanı ve bununla nasıl çalışacağınızı öğrenmek için harcayacağınız zamana sahip bütçeniz yoksa, RonyaSoft Poster Printer’nın yardımıyla posterlerinizi basmak için ev ya da ofisdeki renkli yazıcınızı kullanabilirsiniz.

RonyaSoft Poster Printer, ev tipi bir yazıcı kullanarak büyük çözünürlüklü poster resimlerini yazdırmanızı sağlayan benzersiz bir yazılımdır. Bu kullanımı kolay programın yardımıyla, sadece bir posteri değil, aynı zamanda afişler, reklamlar, kolaj ve daha fazlası gibi başka şeylerin de bir listesini yazdırabilirsiniz.

Program, yalnızca bir A4 veya US Letter boyutlu kağıda yazdırabilen yazıcıyı kullanarak büyük boyutlu posterler yazdırmayı başlayabilirsiniz. Bu programın büyük resmi normal yazıcıda basılabilen daha küçük parçalara bölme işlemi yapmaktadır. Daha sonra tüm parçaları bir yapışkan malzeme kullanarak birleştirebilir ve büyük poster yapabilirsiniz.

RonyaSoft Poster Printer ile resminizi açtıktan sonra, sayfa boyutu ve yönüne göre kesildikten sonra görüntülerin tüm dilimlerini veya parçalarını gösterecektir. Dilimleri yapmak için mümkün olan en iyi düzenlemeyi bulabilmeniz için “ Automatic Page Orientation ” ni seçebilirsiniz.

Sıradan yazıcıların çoğu kenarlıksız modda baskı yapamadığından, posteriniz için yazdırılacak bir kenarlık ayarlayabilirsiniz. Sınırı istemezseniz, daha sonra yazıcı posterinden sınırı kesebilirsiniz. Yazıcı posterini daha sonra birleştirmenize yardımcı olmak için trim çizgilerini, yapışkan kenar boşluklarını ve kenar boşluklarını da yazdırabilir.

Tüm bunlar tamamlandıktan sonra, doğrudan bu yazılımdan yazdırabilir veya dilimleri JPEG, PNG, TIFF veya PDF dosyalarına aktarabilirsiniz. Bu dışa aktarılan dosyalar daha sonra posteri bir kez daha birleştirmek için gelecekte başka bir bilgisayarda yazıcı olabilir.

RonyaSoft Poster Printer programı bu url’den; http://www.ronyasoft.com/products/proposter ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz