Site icon internetkafa.com

Sertifikaları Açıklarını Kontrol Etmek İçin En İyi SSL Siteleri

SSL Denetleyicisi, yaygın SSL sorunlarını ve SSL uç nokta güvenlik açıklarını gidermenize yardımcı olur. SSL denetleyicisiyle, web sitesinin yapılandırmasını ve güvenliğini analiz etmek için alanı adını veya IP adresini bağlantı noktası numarasıyla birlikte göndermeniz yeterlidir.

Bu tanılama araçları, SSL Suites, Weak Ciphers, veprotokolleridir. SSL analizörü araçları, SSL / TLS sertifikanızın doğru yüklendiğinden ve kullanıcılara herhangi bir hata vermediğinden emin olun.

Yeni rapora göre, SSL pazarları büyümeye devam ediyor, Chrome’a ​​yükleyen web sayfasının% 80’i ve Android cihazlara yüklenen sayfanın% 70’i HTTPS ile birlikte gelmektedir.

En İyi SSL Denetleyicisi Siteleri

SSL Labs

https://www.ssllabs.com/ssltest

SSL Labs Qualys tarafından desteklenmektedir. Aracıyla sertifikada ve yapılandırma ve SSL kurulumu için tarayıcınızın için web sitesine bakabilirsiniz.

Yalnızca etki alanı adını veya hedef sunucunun IP adresini girerek analize başlayabilirsiniz, ayrıntılı bir tarama yapar ve size ayrıntılı bir analiz raporu sunar. Raporda yüklü olan sertifika, seri numaraları, Sertifika Şeffaflığı, İptal durumu, İmza algoritması, DNS CAA, sertifika yolu, şifreler, protokoller ve El Sıkışma Simülasyonu ayrıntıları verir.

GocertsSSL

https://www.geocerts.com/ssl-checker

DNS ve Sertifika alan adını kontrol eden bir başka basit SSL kurulum denetleyicisidir. Ayrıca CSR kod çözücü, Sertifika kod çözücü ve sertifika anahtarı eşleştiricisi gibi araçlar içerir.

SSLShopper

https://www.sslshopper.com/ssl-checker.html

bu SSL Denetleyicisi aracı SSL kurulumu kurulum sorunları teşhis edebilir ve bunu, sertifika doğru şekilde yüklenmiş olduğundan emin geçerli ve güvenilir hale getirmeye yardımcı olur. Sunucu türünü ve etki alanının IP adresini de izler.

Cheap SSL Checker

https://cheapsslsecurity.com/ssltools/ssl-checker.php

Sunucu tipi, sertifika zincirleme vb SSL kurulum bilgilerini doğrular basit SSL denetleyicisi aracıdır. Taramayı çalıştırmak için sadece IP adresini veya etki alanı adlarını girmeniz gerekir.

SSL Checker ile ilgili tüm sorunları teşhis edebilir ve sertifikanın sunucuya doğru bir şekilde kurulduğundan emin olabilirsiniz.

Decoder

https://decoder.link

Decoder.link namecheap tarafından desteklenmektedir tüm SSL ile ilgili sorun giderme ihtiyaçları için en iyi kaynaktır. Bir SSL Denetleyicisi, SSL Dönüştürücüsü, CSR Dekoderi, DCV denetleyicisi, Sertifika ve anahtar denetleyicisi içerir. Tüm dijital sertifika ihtiyaçlarınız için tek durak bir çözümdür.

Exit mobile version