SessionBox ile birden çok hesaba giriş

0
929

Bir web sitesinde birden fazla hesabınız varsa, bunu başka oturum açmak için bir hesap terk etmek zorunda olmak ne kadar sinir bozucu biliyorum. Neyse ki bir çözümü var. SessionBox giriş sağlayan Google Chrome ve Firefox için bir uzantısıdır için aynı sitede birden fazla hesabı ve bir kerede tüm hesapları kullanabilirsiniz.

Uzantı kullanımı oldukça basittir. Bir kez yüklü SessionBox simgesini tıklayın ve ücretsiz bir hesap oluşturun. Bir hesap oluşturarak avantajı Chrome veya Firefox yüklü SessionBox uzantısı olan sadece, bulut, yanı sıra diğer bilgisayarlara kaydedilmiş oturumları senkronize olabilir.

SessionBox ile birden cok hesaba giris

Bu yapıldıktan sonra size tek bir sitede birden fazla hesaba artık girişe başlayabilirsiniz. İstenilen siteye erişmek ve SessionBox simgesini tıklatın. Oturum Kutusu penceresinde, (+) tıklayın tarayıcıda siteyi açın. Eğer başka bir hesaba giriş yapabilirsiniz, böylece (+) düğmesini tıklayarak, sitenin yeni bir sayfa, yeni bir sekmede açılacaktır. Yapmanız gereken tek şey, ikinci hesapta oturum açmak için bilgilerinizi girin.

Aynı zamanda oturumu için bir ad girmenizi ister. Bu oturumun belirlenmesini kolaylaştırmak için yararlı olabilir. Örneğin, siz oturum açtığınız hesap adıyla oturumu adlandırabilirsiniz. Başka oturum açmak için bir hesap ayrılmak zorunda kalmadan aynı anda açık hesaplar olabilir. Bu böyle devam edebilirsiniz Facebook, Twitter, Gmail ve benzeri gibi herhangi bir web sitesi için çalışmaktadır.

SessionBox bir diğer ilginç özelliği grup oturumları mümkündür. Örneğin, bir grup sitenin tüm oturumları koyabilirsiniz ve sonra sadece tek bir tıklama ile tüm hesaplar açabilirsiniz.

Session chrome uzantısı için aşağıdaki url’den ekleyebilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/sessionbox-free-multi-log/megbklhjamjbcafknkgmokldgolkdfig

Session firefox eklentisi içinde aşğıdaki bağlantıdan kurabilirsiniz.

https://sessionbox.io

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here