Site icon internetkafa.com

Sıkıştırılmış Dosyaları Çevrim İçi Açın

Bu yazımda sıkıştırılmış dosyaları; rar ve zip vb. bilgisayarınızda herhangi bir yazılım olmadan çevrim içi açan iki, üç tane web site adresi vereceğim. Sıkıştırılmış dosyaları açan açan iki elin parmağını hemen hemen geçse de ne yazık ki bu sitelerin çok azı açma işini yapıyor. Yazımda zaten çalışan ve sizi fazla uğraştırmayan siteleri ekleyeceğim.

Sıkıştırılmış Dosyaları Çevrim İçi Açan Siteler

Extract.me arşiv çıkarıcı, 7z, zipx, rar, tar, exe, dmg ve çok daha fazlası da olmak üzere yetmiş den fazla sıkıştırılmış dosya türünü çıkartan basit ve kolay kullanımlı bir çevrim içi sitedir.

Siteye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://extract.me/tr

Unzip-online.com rar ve zip dosyalarını açan ücretsiz çevrim için bir sitedir. Siteye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://unzip-online.com

Ezyzip.com  diğer çevrimiçi arşiv çıkarma sitelerin aksine, ezyZip dosya boyutu kısıtlaması yoktur. Bir sunucuya dosya yüklemenizi / indirmenizi gerektirmez. Yerel olarak bir tarayıcı uygulaması olarak çalışır, böylece diğer çevrim içi dosya çıkarıcılardan çok daha hızlı hale getirir. Bu , tarayıcınızdan hiçbir dosya verisi kalmadığından gizliliğinizin korunmasını da sağlar.

EzyZip, modern bir tarayıcı çalıştırabilen tüm işletim sistemlerini destekler. Windows, MacOS, Linux (örneğin Ubuntu, Mint, Debian), Android, ChromeOS (Chromebook), iOS (iPhone, iPad ve iPod Touch) ile çalışmasını test edilmiştir. Siteye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.ezyzip.com/open-extract-rar-file-online.html

Zipshare.com beş yüz Mb kadar sıkıştırılmış dosya açmanıza izin verir. Bir mail adresi vasıtası ile sıkıştırılmış dosyaları indirmenize izin verir.

zipshare.com sitesinin tıklanabilir linkini ekledim.

https://www.zipshare.com

Exit mobile version