Site icon internetkafa.com

Sitelerin Tepki Süresini Test Yapın

Aşağıdaki online test aracı sitelerini kullanarak kolayca bir web sitesi durumunu kontrol edebilirsiniz. Ziyaret etmek istediğiniz sitenin url’sini bu siteleri kullanıp gerçek zamanlı olarak tepki süresi kontrol edebilirsiniz. Bir web sitesinin yayında mı ya da online mı,
iss / web barındırma hizmeti çalışıyor mu, sitelerinin çalışır durumda olup olmadığını takip etmenize yarayan sitelerdir. İndirme işlemiyle çok fazla zaman geçiren İnternet severler için site kontrolleri için iyi siteler diyebilirim.

Gerçek tarayıcılar (IE ve Chrome) ve gerçek tüketici bağlantı hızları kullanarak dünyanın dört bir yanındaki birden çok yerden ücretsiz bir web sitesi hız testi çalıştırın. Basit testleri yapabilir veya çok adımlı işlemler, video yakalama, içerik engelleme ve çok daha fazlası dahil olmak üzere gelişmiş testleri gerçekleştirebilirsiniz. Sonuçlarınız, kaynak yükleme şelale çizelgeleri, Sayfa Hızı optimizasyon kontrolleri ve iyileştirme önerileri de dahil olmak üzere zengin teşhis bilgileri sağlayacaktır.

Aşağıdaki sitelerin bazıları farklı amaçlar doğrultusunda da kullanılmaktadır.

Websitenotworking
ismysitedown
Downforeveryoneorjustme
Looking-glass
Lg.aarnet
İnternode.
Hyperspin
Viewdns
Whatsmydns
Rexswain
İsitdownrightnow

bitcatcha.com

dotcom-tools.com

HTTP veya HTTPS web sitenizin kullanılabilirliğini ve performansını test edin. Web sitenizi dünya çapında iki düzine yerden test etmek için aşağıdaki alanları doldurun.

Zamanında test yapmak yararlı olsa da, Sunucu Uptime izlememizi kullanarak HTTP performans trendlerinizin daha iyi bir resmini elde edin.

websitepulse.com

Exit mobile version