SyMenu Windows için taşınabilir menü başlatıcısı

0
928

Windows bilgisayarınıza bir program indirip yüklerseniz, masaüstünde veya başlat menüsü’nde veya her ikisinde de kısayollar oluşturacaktır. Ancak taşınabilir programlar genellikle kısayollar oluşturmazlar. Bu taşınabilir programları kaydettiğiniz çeşitli klasörlere bakmanız ve oradan başlatmanız gerekiyor. Ancak taşınabilir programlar için bir menü başlatıcısı SyMenu taşınabilir başlatıcısı kullanabilirsiniz. Bu menüyü kullanarak, tüm taşınabilir programlara ve diğer yapılandırılmış belgelere kolayca erişebilirsiniz.

USB disk sürücüsüne veya başlatmak istediğiniz herhangi bir klasöre indirebilir ve kopyalayabilirsiniz. Başlattığınızda masaüstünüzde bir sistem tepsisi simgesiyle birlikte herhangi bir yere sürükleyebileceğiniz küçük bir yer paylaşımı görürsünüz. İlk önce, programlarla ilgili herhangi bir kısayol göremezsiniz, ancak yüzlerce taşınabilir programı internetten indirmek için yeni uygulamalar al seçeneğini tıklayabilirsiniz.

SyMenu Windows için tasınabilir menu baslatıcısı

Bu seçeneği belirlerseniz, taşınabilir bir program indirme ve yöneticisi gösterilir. Programları SyMenu, Nirsoft veya Microsoft SysInternals koleksiyonundan indirebilirsiniz. Üç koleksiyonun tamamı zengin ve çok kullanışlı taşınabilir programlara sahip. Karşıdan yüklenebilecek programların listesini görmeden önce, uygulama tanımlarını güncelle’yi tıklatmanız gerekir . Ardından, listelenen programlardan herhangi birini seçebilir ve indirebilirsiniz. Bu programlar SyMenu’da (simgesini tıkladığınızda) görünecek şekilde otomatik olarak yapılandırılacaktır.

SyMenu, internetten yeni taşınabilir programları indirmenin yanı sıra çok sayıda başka öğe eklemek için de yapılandırılabilir. Bunun için, SyMenu simgesini tıklamanız ve daha sonra özelleştir’i seçmeniz gerekmektedir . Açılan pencereden ItemManager’ı tıklatıp eklemek istediğiniz yeni türdeki maddeleri seçebilirsiniz . Birçok öğe çeşidi arasında, program, klasörler, belgeler, web sitesi bağlantıları, Windows komutları vb. ekleyebilirsiniz.

SyMenu portable menu başalatıcı programu bu sayfadan https://www.ugmfree.it indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here