SyncBackFree ile yedekleme yapın

0
1029

Bilgisayarınızdaki önemli dosyalarınız bir gün olur yanlışıkla silinir ya da kaybederseniz o zaman her şeye yeniden başlamak zorunda kalabilirsiniz. Ben her zaman yanımda 32GB usb disk bulundururum. Aslında dört tane parmak sürücüm var hepsini farklı amaçlarla kullanırım. Bir tanesini yedekleme yapmak için kullanırım. Önemli yedeklerimi aylık olarak dvd yakarım. Sonrada Dvd çantama koyarım. Olurya bir gün kayboldu cantam, usb disk ya da harddiskim zarar gördü. İşte bu gibi olumsuz durumlarda yedekleme programları devereye girer.

Önemli dosyalarınızın tüm yedeklerini oluşturmakaslında çok zor bir iş değildir. Bilerinizin senkronizasyonu için verilerinizi yedeklemek için ve aynı yedekleri oluşturmak için hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız, pek çok farklı modda çalışabilir SyncBackFree yazılımı kullanabilirsiniz.

syncbackfree-ile-yedekleme-yapin

Programı kullanmak çok kolay. İlk önce yedekleme işlemi için profil adı belirleyin. Yazılımda standart, senkronizasyon, mirror yedekleme türlerinden birini seçin. Bu adımlar yapmışken gerekirse, daha fazla yedekleme profili özelleştirebilirsiniz. Sonrasında yedekleme klasörünü belirleyin. Zaten programı ilk kullanmaya başladığınzda yedekleme işlemini nasıl olaçağı ekranda kendini gösteriyor.

SyncBackFree veri kaybı her türlü korumak için düzenli yedekleme yapanlar için eev ve küçük ofis kullanıcıları için ideal bir programdır.

SyncBackFree adlı yedekleme programını bu url’den http://www.2brightsparks.com indirebilirsiniz.

 

Ücretsiz yedekleme yazılımları listesini aşağıya yazıyorum.

http://www.backup-utility.com/free-backup-software.html

http://www.nchsoftware.com/backup/index.html

http://www.todo-backup.com/products/home/free-backup-software.htm

https://www.genie9.com/Free_products/free_timeline.aspx

 

En iyi Windows Yedekleme Yazılımları listesi yine aşağıda bulabilirsiniz.

Get True Image 2014

Get Paragon Backup & Recover

Get Retrospect Professional

Get Genie Backup Manager

Otomatik yedekleme yazılımları:

Yedekleme yazılımlarını binlercesini internet ortamında bulabiliriz. Ama sizlere biraz farklı bir yedekleme yazılımı tanıtacağım. Yinede bu yazılım alternatiflerini sizlere seçenek olarak yazı sonuna iliştireceğim.

Basit veri yedekleme yazılımı planlamayı zaman olarak otomatik yedekleme yapan kullanışlı bir yedekleme yazılımıdır. Siz de sıkıştırılmış bir zip arşivi olarak yedekleme ile verilerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca, bu yedekleme arşiv için parola koruması ayarlama için izin verir. Birden fazla yedekleme profilleri oluşturabilir ve gerektiğinde herhangi bir profili düzenleyebilirsiniz. koyabilirsiniz.

İndirme sayfası:

Alternatif yazılımlar: cyotek

Data-safe-x

Paragon

Todo-backup

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here