Syspectr ile Dünyanın her yerinden bilgisayarınızı izleyin

0
888

Evde veya ofiste Windows PC çalıştırıyorsanız ve uzaktan kumanda etmek istiyorsanız O & O Syspectr sizin için yararlı olabilir. Windows bilgisayarları için uzaktan yönetim programıdır. Web tabanlı arayüzü kullanarak PC’nizi izlemenizi veya kontrol etmenizi sağlar. Temel olarak, bir web tarayıcısı açıp dünyanın herhangi bir yerindeki Syspectr hesabına girerek bilgisayarınıza erişebilir ve bunları kontrol edebilirsiniz.

İzlemek istediğiniz O & O Syspectr yazılımını Windows PC’nize indirip yükleyerek başlayın. Kurulum, bir e-posta adresi sağlayarak ve bir şifre oluşturarak ücretsiz olarak oluşturulabilen Syspectr hesabınızı eklemenizi gerektirir. Yükleme herhangi bir kısayol oluşturmaz veya herhangi bir yerel arabirim sağlar. Sadece şifrelenmiş bir bağlantı üzerinden O & O Syspectr sunucularına bağlanan bir arka plan servisi oluşturur.

O & O Syspectr

Uzaktan izlenmesi istenen tüm Windows bilgisayarlarınızda O & O Syspectr’ü kurduktan sonra herhangi bir web tarayıcısından https://app.syspectr.com/en/account/logon  adresini açabilir ve Syspectr’nizi kullanarak oturum açabilirsiniz İzlenen tüm bilgisayarları seçebileceksiniz.

İzlenen bilgisayarların her biri için donanım ayrıntılarını görüntüleme, yüklü yazılımı görüntüleme ve kaldırma, Windows güvenlik durumunu kontrol etme, Windows Güncellemeleri durumunu kontrol etme, disk kullanımını kontrol etme, disk birleştirme veya temizlemeyi çalıştırma, sürücülerin sağlık durumunu izleme, başlatma gibi gelişmiş işlevlere sahip olursunuz. PowerShell konsolu veya komut istemi, PC’nizde çalışan işlemleri izleme ve kontrol etme ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza uzak masaüstü özelliğini kullanarak bile erişebilirsiniz.

Genel olarak, O & O Syspectr yazılımı, Windows PC’niz için çok kapsamlı uzaktan yönetim araçları seti sunar. Bilgisayarınızda bir sorun bulur bulmaz, bir e-posta iletisi aracılığıyla sizi bilgilendirir ve iş yerindeki tüm bilgisayarlarınızı uzaktan izlemek için idealdir.

O & O Syspectr yazılımını https://www.syspectr.com/en  adresinden indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here