Site icon internetkafa.com

Tanerozdemir.com.tr İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Portalı

Tanerozdemir.com.tr internet sitesi sayfasındaki soru-cevap kısmından ve info@tanerozdemir.com.tr mail adresinden de hukuki sorular sorarak cevaplar alabilirsiniz.

Ayrıca Taner Özdemir Bordro, Özlük, İş ve Sosyal Güvenlik konularında da Ceza-Hukuk Bilirkişisi, Danışman ve Eğitmen olarak görev almaktadır.

Kısaca, Taner ÖZDEMİR.

– 1981 yılında Samsun’da doğdu. Aslen Sivaslıdır. İlkokulu Samsun İlköğretim Okulunda, Liseyi Sivas Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesinde Sosyal bilimler ve yine Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Evli ve 1 Kız çocuk babasıdır. Çalışma hayatında 2004-2012 yılları arasında Yön Group’ta Personel, Bordro ve Özlük işleri sorumlusu pozisyonunda başladı. Bu süre içerisinde Şantiyeler ve şirketin merkezi arasındaki koordinasyonu sağlayarak İş ve Sosyal Güvenlik boyutunda 2500 adet personelin Özlük, Bordro ve tüm SGK süreçlerini yönetmiştir.

Başlıca verdiği eğitimler:

Personel, Bordro ve Özlük İşlemleri hakkında eğitimlerin verilmesi (Modül 1)
İşyerlerinde işçilerin fesih süreçleri yönetimi ve Fesih süreci eğitimleri
Mikro paket programı özlük, Bordro ve Uygulamalı E-bildirge eğitimleri ( Modül 2)
İnsan Kaynakları ve Personel, Bordro ve Özlük İşleri departmanı kurulması ve yönetilmesi
Uygulamalı Sosyal Güvenlik Kurumu teşvikleri yönetimi eğitimi (6111 sayılı teşvik,5510 sayılı teşvik,6486 sayılı teşvik, Engelli personel teşviği)

Site sayfası:

Tanerozdemir.com.tr

Exit mobile version