Tasarımı çok kolay yapın

0
671

https://www.canva.com sitesi ile herkesin çok kolay bir şekilde tasarım yapmayı davet eden çok kaileti bir web adresidir.

https://www.canva.com/create/photo-collages

Canva bize basit bir şekilde sürükle ve bırak mantığı ile çok güzel işler çıkartmanıza yardımcı olmaktadır.

Canva size blog, grafik, sunum, tasarım için gereken her şeyi verir, facebook, el ilanları, afiş, davetiye ve çok daha fazlası kapsamaktadır.

Teşekürler(Thanks); Angie Ambos.

Site tasarımını online yapın:

Tasarım temelde bir nesne ve nesne yapı düzeni, iş modeli, devre şeması ve çok daha fazlası gibi çeşitli alanlarda değişebilir yapımı için kuralıdır. Ama web tasarımı hakkında konuşurken o zaman çok farklı beceri ve benzersiz ve kaliteli web sitelerinin bakım veya üretim disiplinleri gerektirir.

Basit ve kolay web tasarımı için en kolay ve en kullanıcı dostu bir site işinizi görüyor.Önceden yüklenmiş düzenleri ve temalar büyük bir set ile sunmaktadır. Bu tasarım sitesi web siteniz için bir çok özel ve akılda kalıcı anahat talebi karşılar. Site üç milyon site ye bu tasarım alnında destek sağlamıştır.

http://app.imcreator.com/start

Kendi tasarım renk düzeninizi oluşturun:

Web tasarımcılar için hiç şüphesiz en önemli olguların başında tasarım renklerini belirlemek çok zor bir uğraş olmaktadır. Bazen çok çekici tasarımlar oluşturursunuz ancak yanlış renk seçimi gerçek bir felaket olabilir. Bu kombinasyonlar sonsuz sayıda olduğu gibi mükemmel gereksinimlerine uygun bir renk paletine karar gerçekten sinir bozucu bir süreç de olabilir.

flatuicolors.com

Seçtiğiniz renk düzeni, tüm tasarım etkiler. Çünkü renk yönetimi özen, dikkat ve bol uğraş gerektirir. İşte sizlere parlak renk kombinasyonları ve şemaları oluşturmak için yardımcı olacak sitelere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Kendi tasarım renk düzeninizi oluşturma imkanı veren en iyi siteler olarak karşımıza çıkmaktadır.

http://flatuicolors.com
http://www.designskilz.com/colors
http://www.materialpalette.com
http://materialcolors.com
http://www.andreagalanti.it/materialuicolors/#color
http://www.materialui.co/colors

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here