Site icon internetkafa.com

Taşınabilir Uygulamaları İndirmek İçin En İyi Siteler

Taşınabilir uygulamalar İnternet’te en çok arananlardan biri haline gelmiştir. Ve neden olmasın, bu uygulamalar uygulamaları tutmak için bir başparmak sürücü veya herhangi bir USB depolama aygıtı ile hareket halindeyken kullanılabilir!

Taşınabilir uygulamalar, uygulamaların kullanılma şeklini yeniden tanımladı ve kullanmadan önce her seferinde bir uygulamayı dizüstü veya PC’nize yükleme işlemini en aza indirdi. Cephanenizdeki taşınabilir uygulamalarla, ‘n’ oyun kadar kolay!

İnternette kullanılabilen tonlarca taşınabilir uygulama var ancak bunların hepsi güvenli ve sorunsuz kullanım için uygun değil, bu yüzden en iyi taşınabilir uygulamaları barındıran sitelerin listesini ücretsiz indirmeye karar verdik!

Site içerisinde portable (taşınabilir program) programların barındıran site kaynağı mayıs ayında vermiştik. Yine güzel kaliteli bir siteye bir araştırma yaparken rast geldim. Bu tür site adreslerini toplu bir şekilde vermek yerine tek tek vererek arama motorlarında hem sitemiz indexi fazla olsun hem de bilgiler tekelden vererek daha da kalıcı bir hale getirmiş oluyoruz.

Portablefreeware.com programların (ses,cd-dv,oyun,grafik,internet,ofis,sistem) taşınılabilir sürümlerini indirebilirsiniz.

Özetle, taşınabilr yazılım usb (veya başka herhangi bir taşınabilir medya) ünitesi ve kullanarak istediğimiz bilgisayarda (yükleme yapmadan) direk çalışan programlardır. Tabi arada portable (taşınabilir program) programların barındıran site adlarını best of listesi yapmak da da fayda var.

bağlantı adresi: http://www.portablefreeware.com

PortableApps

Taşınabilir uygulamaların ücretsiz indirilmesine ev sahipliği yapan ilk web sitelerinden biri olan Portableapps, daha sonra kullanmak üzere indirebileceğiniz ve taşınabilir depolama cihazınıza kopyalayabileceğiniz ücretsiz taşınabilir uygulamaların keyfini çıkarır. Tüm taşınabilir uygulama meraklıları için bir web sitesini ziyaret etmelisiniz.

Liberkey

Site, portatif uygulamalar için çevrim içi kataloglarıyla eşleşen yazılımlarını indirmenizi ister. Arama kriterinize bağlı olarak bir uygulama listesi sağlar.

Liberkey ayrıca, yazılımınızın çevrim içi katalogla güncel olup olmadığını size bildirir ve liberkey’inizi çevrimiçi katalogla senkronize etmenizi sağlar. Yüklemeler için taşınabilir uygulamaları barındırma konusunda çok farklı bir yaklaşımla, Liberkey iyi gidiyor!

Pendriveapps

Adından da anlaşılacağı gibi, bu site daha sonra kullanmak için kalem sürücünüzde veya taşınabilir depolama cihazınızda saklanabilen taşınabilir bir yazılıma da ev sahipliği yapıyor. Site, bu ekstra hızlı arama sonucu ve indirme için basit menüler ve kategoriler ile çok kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir!

Myportablesoftware.com

Exit mobile version