Taşınabilir USB Antivirüs Programını Winpatroltogo Tanışın

0
985

Eğer kullandığınız bilgisayar sistemi veya işletim sistemi ne olursa olsun, bilgisayar her zaman kötü amaçlı programlara karşı korunmalıdır. Bilgisayar sisteminde izinsiz malware,virüs vb. her tür kontrol etmek neredeyse imkansızdır. Bu iş için tek uygun alternatif antivürüs yazılımlarıdır.

Bilgisayarınızda meydana gelen her değişiklik izleme yardımcı bazı özel bir yazılım winpatrol oldukça kullanışlıdır.WinPatrol çeşitli zararlı faaliyetlere karşı bilgisayar sistemi korumak için popüler ve en çok kullanılan yazılımlardan biridir. Ayrıca başlatılması yönetimi ve sistem için yapılan değişiklikleri bir saat tutarak, daha iyi windows bilgisayarı yönetmenize yardımcı olur.

tasinabilir-virus-programi

Yeni taşınabilir sürümü winpatroltogo 2.013 geldi. Bu taşınabilir sürümü yönetilen bilgisayarda dosya veya kayıt defteri girdileri üzerinden usbnizde kontroledebilirsiniz.

Taşınabilir sürüm özellikleri
Yüklü programları analizeder.Başlangıç programları kaldırmak ve yönetmek.İstenmeyen windows hizmetleri devre dışı bırakma veya gecikmeli başlatın.
Winpatrol ücretsiz , ancak sistem için ekstra güvenlik sağlayan uygun bir pro sürüm da var. ücretsiz sürümü winpatrol plus bilgi tabanı ve gerçek zamanlı sızma tespiti için erişimi yok.

Program indirme sitesi:

http://www.winpatrol.com/download.html

Ücretsiz Taşınabilir USB Antivirüs Programları Listesi:

Kaspersky Security Scan

Microsoft Safety Scanner

Avira PC Cleaner

Intel’s McAfee GetSusp

Comodo Cleaning Essentials

Symantec Norton Power Eraser

Dr.Web CureIt

Zemana AntiMalware Portable

Emsisoft Emergency Kit

Sophos’s HitmanPro

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here